reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mageneta kiedy chcesz testować?? może na bete idź w tygodniu? bedziesz mieć pewność
jak stoisz z terminem @??

coś czuje,że u mnie przyjdzie to czego chciałabym uniknąć:/
dziś aż 2 razy miałam "cofkę" jak zerklam do kibla na moje G...

też mnie sie wydaje,ze na nudności ciazowe to za wcześnie..
 
reklama
laaaski, chyba nie sądzicie, że te mdłości to od ciąży?? za wcześnie jeszcze na takie objawy ;p
chociaż oczywiście mam nadzieję, że u Was już się lokator zagnieździł :)
Mdłości występują 2-8 tygodniem ciąży. A jeśli liczymy ciążę od pierwszego dnia ostatniej @, np 20 stycznia pierwszy dzień @, to 20 lutego byłyby 4 tygodnie.
Nie gdybam, że to od ciąży. Czasem mam tak, że łapią mnie mdłości po posiłkach i wtedy zdarza się, że nie jem dzień dwa, bo mam jadłowstręt, wiedząc, że mnie zemdli po jedzeniu.
 
Aelreda ale Ty jak i ja i inne dziewczyny przecież wiemy że licząc od OM aż do owu,to nic nie ma zwiazanego z fasolką.... jeśli by tak było to wszystkie dziewczyny byłyby zawsze w 2tc haha

ja miałam tydz. po owu czasami lekką zgagę,śluzu wcale,aż do dziś...
 
Aelreda ale Ty jak i ja i inne dziewczyny przecież wiemy że licząc od OM aż do owu,to nic nie ma zwiazanego z fasolką.... jeśli by tak było to wszystkie dziewczyny byłyby zawsze w 2tc haha

ja miałam tydz. po owu czasami lekką zgagę,śluzu wcale,aż do dziś...
Dlatego nie mówię, że mdłości wzięły się z fasolki. Może to tylko chwilowe.

Powiedz mi Lilou jak u Ciebie teraz wygląda szyjka macicy?
 
lilou- ja testowac jezeli juz to bede w dzien @ czyli 23 luty;-) ale jesli rano dostane plamienie to nie testuje wcale czekam cierpliwie poszla bym na bete ale w szwecji nie wiem gdzie i jak tu z lekarzami roznie

no wlasnie jak u ciebie z szyjka???
 
nie wiem ....ups
ja sie na szyjce nie znam,wiec nic Wam nie powiem..
ale kumpela moja też jest w ciąży i w 11dpo zrobiła betę wyszło 28,a z rańca robila bobo-test 10 i ledwo widoczna kreska druga,dosłownie taki cień....aaa i ona mi mówiła,że ma rozpulchnioną (jeszcze nie wiedząc,że w ciazy jest)

aa co do testów ciażowych, to przecież kurcze powinna wyjść mocniejsza krecha a nie "cień " skoro test był "10" a beta wyszła 28:szok:
strasznie dużo dziewczyny narzeka na te testy Bobo,że fałszują wyniki...nie wiem ile w tym prawdy,ale moze coś w tym jest?
 
ja mam jakis szwecki zobaczymy ponoc dobra firma i znajomej wykryla ciaze 2 dni przed @ ale i tak w swoim przypadku nie wierze w cuda juz delikatnie zrezygnowana jestem
 
jakaś strasznie niska beta jej wyszła

julieet beta wyszła super,to było 4 dni przed @, prawidłowa, dwa dni poźniej powtórzyła i było 69 więc w dniu @ (z wyliczeń)miała by ponad 120.wiec przyrost ok.
devi w dniu @ mialam chyba 112, Big 125---więc wsio jest ok

myśląc o twoim przypadku jestem na 100% pewna,ze wówczas u Ciebie musiala byc owu wcześniej niż TO wskazywały!!!!
 
reklama
a ja nie jestem pewna, mieściłam się w normie laboratoryjnej między 3-4 tc więc wszystko by się zgadzało :) owu była w 13 dc, wcześniej raczej nie, śluzu nie było i TO negatywne
szkoda, że wywaliłam swój wynik, to napisałabym jakie są normy dla poszczególnego tc, rozrzut jest bardzo duży, pamiętam że dla mnie normą byłoby nawet ponad 1000
 
Do góry