reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dostałam, ale jak zrobiłam test i miałam plamienia, jak już mi się wszystko oczyściło, to nic nie brałam i lekarz powiedział, że mam łykać tylko kwas foliowy, nic więcej
 
reklama
Fifka od dziewczyno dziewczyno! Nie szukaj rad na forum tylko czym prędzej do gina leć!!!
Powinnaś tam się znaleźć od momentu kiedy miałaś wątpliwości co do krwawienia.
 
Ależ ja byłam u ginekologa, ale kazał przyjść na początku lutego, jeśli okresu nie będzie, a skoro go dostałam znaczy, ze nic nie było. Jutro nie pójdę do gina... jest w końcu niedziela. Teraz nic nie zrobię. w poniedziałek zadzwonię i się umówię. Powtórzę też rano test, zobaczymy co tym razem wyjdzie. Ale do ginekologa i tak się przejdę.
 
Ależ ja byłam u ginekologa, ale kazał przyjść na początku lutego, jeśli okresu nie będzie, a skoro go dostałam znaczy, ze nic nie było. Jutro nie pójdę do gina... jest w końcu niedziela. Teraz nic nie zrobię. w poniedziałek zadzwonię i się umówię. Powtórzę też rano test, zobaczymy co tym razem wyjdzie. Ale do ginekologa i tak się przejdę.
Fifka miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A lekarz przecież może ustalić czy było poronienie czy nie.
 
Tak propos, chodzę coś za często do toalety, pms jeszcze nie było, żadnych bóli, piersi mam obolałe strasznie, oczywiście znów zasnąć nie mogę. Na razie grzecznie czekam na @. Zobaczymy jak tym razem będzie wyglądać :D
 
Mnie na pewno nie w tym cyklu bo tempka mi spadla wlasnie na 36,4, ide do lekarza zaraz musi mi cos dac bo zaczynam nowe starania!!!
 
reklama
Do góry