reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja wciaz jestem przed terminem@:) i nie czulam i nie czuje sie ani na krechy ani na @. Zrobilam test bo fajna mikolajkowa okazja sie napatoczyla i pomyslalam ze jak wyjdzie kreska to bedzie fajny prezent:)
A przyblizony termin porodu najlatwiej wyliczyc odejmujac od pierwszego dnia @ trzy miesiace i dodajac 7 dni np.ja mialam @ 06.11 to termin wypada 13.08:)

Ooo paulina to tez trzymam kciuki:)
 
reklama
Hej dziewczynki:)

DEVI MOJE GRATULACJE!!!:-) Sper że Ci się udało, i że spędzisz podwójnie szczęśliwe święta :)

u mnie dzisiaj niestety tescik pokazal jedna kreske... ale nic dziwnego, to dopiero 22 dzien cyklu z ok 27... nie wiem co ja sobie wtedy myslalam:p to na pewno musial byc jakis blad w tym tescie:) póki co zapalenie pecherza powoli ustepuje, chociaż cały czas mam zwiększona czestotliwość psi psi;)

Czekam teraz na @, i na nic sie nie napalam, bo jakoś mam przeczucie, że nici z tego...,
 
DEVI super!!!! gratulacje teraz już na maksa!!!:-):tak:

bardzo się cieszę :)

i życzę jak najmniej mdłości.....
wczoraj było u mnie nieźle, a dziś....... kulminacja
wstałam rano i gdybym miała czym to bym zwymiotowała.... tak mnie ciągnęło... blada jak ściana, słaba.... a musiałam wyjść z domu.... bałam się, że gdzieś po drodze padnę.... eh... aż się boję jutra, że będzie tak jak dzisiaj.....
 
Ela biedactwo;( teraz CI wspolczuje, ale tak na prawde zazdroszcze.. bo mimo meczenia sie, bedziesz miec dzieciatko! Mi troche pomaagala imbirowa herbata. Poza tym jakbys nie miala mdlosci, to bys sie martwila czy wszystko ok. Dbaj o siebie i jakos przetrwasz ten najtrudniejszy pierwszy trymestr!!! ;)
Devi ale ja sie ciesze, ciagle o Tobie mysle, nawet moj sie dowiedzial ze kol z forum zafasolkowala;D
Kwiatuszeq dzis rozpoczynamt dzialania;D
Lilly wytrzymaj jeszcze pare dni,.moze to bedzie TO?;p trzymam kciuki w dalszym ciagu!
Paulina za tydz bedzie wiadomo co i jak takze zaciskam kciuki a skoro staranka byly, to bedzie dobrze;) i kto wie moze nowa sierpniowka!?
Sergeevna ja siepisze na 5 wrzesien;D u CIebie staranka w toku, takze nie siedz na bb tylko pod koldre;D

Ja zaczynam staranka, na razie przez zoladek do serca upieklam karpatke i zrobilam zupe. Teraz leze w lozku wreszcie odpoczynku chwilka i zaraz spac bo o 6pobodka!;/
 
Z tego co pamietam to chyba miala, ale nie jestem pewna, nie dam sie za to pokroic. Ale nie wszystkie maja wiec to nie ma znaczenia chyba
 
GRATULACJE KOCHANA I CAŁUJE BRZYSZEK MOZE ZARAZLIWE JEST !!!!!!!!!!!!;DDDD

425.jpg


ciesze sie jak cholera słonce :p


Marlena tobie tez gratuluje oczywiscie mamusko ;PP

Zoszka - u mnie staranka od przeszło 4 lat takze ja juz nie mierze, owu wiem keidy mam bo ja juz czuje po prostu. Ale stramy sie na zywioł kiedy jest ochota ;D
No i sie leczymy ;D
W styczniu do innego lekarza, posprawdzac wszystko dokładnie jeszce raz - a co niech mnie inna reka obejrzy ;D

Lilou - słonce masz racje lepiej to posprawdzaj - chociaz to zawsze moze byc przez to twoje przeziebienie kochana takie rozlegulowanie, takze moze nie masz sie co stresowac kochana.
 
reklama
Do góry