reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja dopiero cos niecos dostane, zamowilam u meza pizamke :-)
Devi gratulacje, to wzruszajace..... Jak mezus zareagował? Opowiadaj komu juz mowilas i jak sie czujesz?
Pierwszy cykl porzadnych staran, czulas owu czy obawialas sie kleski w tym cyklu? Aha i w ktorym robilas test?
Sorry za potok pytan, ale taka moja natura, ekscytuje sie i chce wiedziec :-) Taka malpa ze mnie:-D No i ogromnie sie ciesze!!!!
 
reklama
Hehe moze lepiej sie nie sypmy, bo co na to mezowie :-D Żarcik ;-) Seksowny grudzien bedzie, bo wiecie uhuha nasza zima zła :-) Bedziemy sie grzały pod kołderką.
 
Misia co ten twoj tyle pracuje
Devi a nie mowilam ze betka bedzie wspaniala
Zoszka widze niedługo owulka to do dzieła
Grudzien to dobry czas na staranka swieta czas miłosci to bedzie owocowalo w starankach
 
Do mnie wciąż nie do ciera, że włąsnie nasze zycie zmienia sie nie odwracalnie. Nie pojmuje tego jeszcze....ciesze sie i boje sie

BigChild- już ci odpowiad na wszytskie pytania, sama byłam ciekawsak nowych fasolek wiec teraz chetnie odpwoeim Tobie:

Ja dopiero cos niecos dostane, zamowilam u meza pizamke :-)
Devi gratulacje, to wzruszajace..... Jak mezus zareagował? Opowiadaj komu juz mowilas i jak sie czujesz?
Pierwszy cykl porzadnych staran, czulas owu czy obawialas sie kleski w tym cyklu? Aha i w ktorym robilas test?
Sorry za potok pytan, ale taka moja natura, ekscytuje sie i chce wiedziec :-) Taka malpa ze mnie:-D No i ogromnie sie ciesze!!!!

1) Mężus sie ucieszył, już wczoraj widzał test ale nie pozowliłam mu sie zbytno nastwiać ale dziś to nawet w laboratorium mowi ze sie denerwuje jaki bedzie wynik. Ja oboje odczytalism wynik to sie bardzo wzruszlismy...ale dziwnie :D
2) Nikomu jeszcze nie mówiła, piewrsza dowie sie moja sasiadak-poniekad w rewaznu bo ja o jej dwóch kreskach pierwsza sie dowiedziałm, rodzicom chcemy powiedziec po pierwszym usg (planujemy pojsc 20.12) ale nie wiem czy uda mi sie to ukryc przed moja mama bo razem pracujemy na codzien
3) owu czułam , poza tym robiłam testy owu i skoczyla mi tempka, test owu miałam pozytywny w 17,18 i 19 dc a owu był w 19dc, seskik był w 16,17,18 i 19dc
4) test zrobiłam w w 30 dc na palnowanych 32 (12 dzien po owu, 3 dni przed @) bobo-test niebieski

Jeszcze jakieś pytania ?? :D
 
Witam się Kochane :-)

Devi, jeszcze raz GRATULACJE!!!!!! :-) :-) :-)

Ja mam podobny cykl, tzn zazwyczaj 31-32 dniowy ;-) Dzisiaj mój 18dc, wg jednego wskaźnika, owulka była wczoraj, wg innego - jest dzisiaj ;-)

Może się powtórzy Twoja historia i u mnie?... ;-) Testuję najwcześniej 20 grudnia rano, o ile nie będzie @... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Devi, o ile się uda, to ja chyba jeszcze tez sierpnióweczką będę, czy już nie?... Chyba jeszcze się załapię na sam koniec wakacji... ;-) (mam nadzieję... :-p )

A powiedz mi jeszcze, czy czułaś się jak na @, czy jak na II krechy?.. :-) Miałaś jakieś podejrzenia jeszcze przed terminem @?...
 
reklama
Do góry