reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja uciekam, czas w drogę.... mam nadzieję, że przejedziemy bez problemów.... będę jutro albo dopiero w czwartek, trzymajcie się dziewczynki!!! :)

a dziś finał top model.....
 
reklama
dziewczynki, właśnie wróciłam od gin i powiedział mi po usg, że mimo pół-dniowych okresów wszystko jest w porządku. Dziś 13 d.c i są dwa pęcherzyki jeden 33x24 mm a drugi o średnicy 21mm. Napomknął tylko że po clo często zdarzają się ciąże bliźniacze, ale czy dwa pęcherzyki zawsze to oznaczają, jak myślicie? Mam iść na na usg w czwartek zobaczyć czy pęcherzyki pękły.
 
Mnie tez ginka powiedziala ze moga byc ciaze blizniacze, ale to sie chyba tak czesto nie zdarza, przeciez dziewczyny tu pisaly ze maja dzieci po clo ale nie bylo chyba mnogich ciaz. Ladne pecherzyki, duze... Jak nie pekna same dadza ci pregnyl pewnie
 
jestem ponownie:))) cały dzien zlecial i @ sie nie pojawiła:):-) ciekawe co to bedzie jutro... boli mnie od wczoraj w dolku jakby na okres ale tak delikatnie,i to od wczoraj... sama juz nie wiem. zawsze bolało ostro i od razu przyszla... i pobolało goszinke i przeszlo ,a teraz dziwnie jakos, nawet apetytu nie mam jak zawsze...
 
takich dużych nie miałam nigdy lub dawno (kiedyś tego nie wiedziałam). Endo też podobno dobre, więc dziś bzyku bzyku:) ale jeśli się w tym cyklu nie uda to już nie mam pojęcia dlaczego ciągle są niepowodzenia :(
ata261-podobno na fasolkę też pobolewa brzuch więc jesteśmy dobrej myśli i trzymam && :)
 
reklama
Do góry