reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mój R. sie pochorował pisałam rano ze go grypa zoladkowa dopadla i ledwo zyje, a mial akurat dzis przyjechac do mnie, bo my do marca póki co jesteśmy na odległość bo tam pracuje. Week super sie zapowiadal a tak to lipa i smuteczki przyszly :(

Dzięki dziewczyny za troske, fajnie że jesteście :*

Oj oj kochana współczuje mój mi wczoraj powiedział że odstawiamy sex na miesiąc on chyba jest śmieszny. hehehe ale już dzisiaj rano miał ochotę na sexa ciągnął mnie do łóżeczka ale nie dałam się powiedziałam że wieczorkiem a on mi na to że wieczorkiem to się dzieci robi.
 
reklama
Dzięki BigChil odliczam dni juz jest poniezj 100 wiec niedaleko, zaraz swieta, poten nowy rok i jakos zleci byle do konca lutego i bedzie git :)
 
hahah fajnie ze masz sie do kogo przytulić, mi mój pieseczek kochany zostaje. Jeśli chcecie go pooglądać sobie jaka mądra psinka to zapraszam na jego www :)

http://www.magnum.hejnowicz.eu

Fajnego masz pieska Kochana:)
Ja wstawiam zdjęcia moich piesków.

Widzę że wszystkie poszły na sushi ja zostałam sama
 

Załączniki

  • DSC00016.jpg
    DSC00016.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC00020.jpg
    DSC00020.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC00006.jpg
    DSC00006.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 17
Ostatnia edycja:
Witam czwartkowo!

Ale tu pustki dzis...;/ Ja caly dzien zalatwialam sprawy, potem wysprzatalam dom, a teraz siedze w pracy. Eh szkoda ze doba ma tylko 24h i z tego conajmniej 6 traci sie na sen;( Zupelnie sie nie wyrabiam ze wszystkim!!
Czy ktos mial dzis testowac? Ja jakas zalamana jestem, bo podejrzewam ze z tego cyklu jednak nici..no ale zobaczymy w weekend jak bedzie naprawde.
Co do testow, to lepiej nie miec ich w domu. Ja dwa zrobilam bez sensu, duzo przed @ i tylko sie zdenerwowalam.
 
Malwinka Twoje yorki tez slodziutkie takie chudzielce, sasiadka w bramie obok ma tez takiego malego słodziaka :)

Sushi rzeczywiscie wszystkie pochlonelo. Ja mojego wafla jutro bede robic dopiero bo wafla w spożywczaku nie bylo
 
Dotka, jeeeny, ale masz dzielnego pieska, kochaniutki jest i tak sobie super radzi no i szacunek dla Was, że go przygarnęliście za to piwo :)

Malwinka, też mam yorka, ma już 7 lat, ale trzyma się młodo, mamy jeszcze 4-miesięczną golden retrieverkę, tworzą wybuchowy duet :)

Devi, ja też nigdy sushi nie jadłam, podejrzewam że mi będzie smakowało, mniej więcej od roku wybieramy się z mężem na sushi, ale jakoś nam nie po drodze, poleć jakąś dobrą restaurację we Wro :D
 
reklama
ja też radzę nie testować za wcześnie, ale ja oczywiście należę do mocno niecierpliwych i zrobiłam test 4 dni przed @ :) mi akurat wyszly dwie kreski :) ale czasem dzidzia się ukrywa i wychodzi druga krecha dopiero po terminie @
 
Do góry