reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam was kochane właśnie wróciłam z zakupów u mnie ślizgo na drogach a ja jeżdżę na letnich mało co do rowu nie wpadłam ale to nic muszę sobie kopić zimówki jakieś bo masakra jak się zima zrobi to już kicha. Ja dalej bez żadnych objawów na @ dalej nie przyszła. Praw jajnik mi dzisiaj pulsował piersi mnie bolą i krzyż w dole. Normalnie masakra. A teraz lewy jajnik mi pulsuje.
 
reklama
Hej dziewczynki!
Witam nową staraczkę i życzę powodzenia. Moja mama tez miala tylozgiecie macicy i sie starala o pierwsze dziecko chyba kilka lat, ale teraz ma dwojke, takze sie da;p powodzenia!!
Co do czekania na pozwolenie rozbudowy domu7, to to zalezy od miejsca zamieszkania, w kazdej gminie inaczej. My na pozwolenie na budowe czekalismy kilka miesiecy...
 
Alez u was ruch na wątku się zrobił. Świetnie , niedługo nowe ciężarówki dojdą. A ja wpadam wysłac wam fluidki~~~~~~~~~~ i pokazać wam link do zdjęcia mojego Dinusia. Jesli macie ochotę oglądnąc. Zdjęcie z wczoraj))))https://www.babyboom.pl/forum/lipie...aszych-malenstw-46138/index3.html#post6302756

Hej!
Zdjęcia śliczne. Zazdroszcze. Życze Ci, żeby maleństwo zostało w brzuchu przez 9 miesięcy. Weszłam na to forum jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Po kilku dniach obserwowania różnych wątków dowiedziałam się, że poroniłaś. Płakałam przed komp, wtedy uświadomiłam sobie co mi grozi, czym jest poronienie i że zdarza się to każdego dnia tak wielu dziewczynom i modliłam się, żeby mi się to nie stało.. no ale niestety. Dlatego mam nadz, że skoro Tobie się znów udało to mi też. Tak jakoś osobiście traktuję Twoją osobę mimo, że wcale Cię nie znam.
Buziaczki!
Dzięki za fluidki przydadzą się!!;) Może będę sierpniówką.... ;p
 
Wisienka ogromne gratulacje, mam nadzieję, że i my wkrótce będziemy mogły pochwalić się takim zdjęciem...
Ja byłam dziś w delegacji w Niemczech - tam jest okropna pogoda, śnieżyca, zimno brrr... a najgorzej, że te zawieruchy idą do nas.
I z nowości to zrobiłam pierwszy test owulacyjny :-) Byłam w szoku jak go wyjęłam z opakowania - spodziewałam się, że będzie wyglądał jak ciążowy a to tylko taki cieniutki paseczek.
W każdym razie wynik był negatywny, ale na wszelki wypadek serdu****emy.
A co do Tap Madl to ja tam się cieszę, że Kaśka odpadła, już tak mam że zawsze kibicuje najsłabszym więc jestem za Pauliną:-)
 
Moje testy owulacyjne wygladaja tak jak testy ciazowe, zreszta z tej samej firmy uzywam clearblue. Wlasnie dzis zakupilam pierwszy w zyciu test ciazowy, bede testowac razem z Wami w przyszlym cyklu... Chociaz nie wiem po co, bo nie mam nadziei ze mi sie uda, ale kto wie...
 
amalfi przywołuję Cię do porządku!!!! nadzieja jest zawsze i tego się trzymaj!!!

uciekam do łóżka.... zasiedziałam się, ale szukam tych prezentów na allegro.... :/ mam zamiar wszystko pozamawiać do końca tygodnia......
dobranoc :*
 
reklama
fajnie, że Kaśka odpadła, ona to z tych, co po trupach do celu, fałszywa strasznie mi się wydawała i wiecznie ta sama mina... ja kibicuję Oli, w końcu wrocławianka :D:D

Malinowy sen, mamy mieszkanie na oku, zobaczymy co z tego wyjdzie, jesteśmy po wstępnych rozmowach z deweloperem
 
Do góry