reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

faktycznie pustawo.... wszystkie się bzykają :-)
dobrze, dobrze....;-) tylko potem przyjdzcie tu:-)
zaraz Tap madl....


oooo ja już jestem zadomowiona :-) fajnie, bo czuję się tu jak w domu :-D
 
reklama
noo we Wro już nieźle się rozpadało, na samochodach biało, ale taki mokry ten śnieg, zaraz stopnieje, nie cierpię takiej pogody, bleeeeeeeee!!!!!
 
czekam na tap madl...a potem chyba padnę..jestem strasznie zmęczona po tym basenie,w sumie to się tylko moczyłam,no ale jak to sie mówi: woda wyciąga :D

julieet widzialam twoje mieszkanko na aukcji- fajnie urządzone:)
 
ja tez padnieta, dzis w robocie od 6.30 do 18 i tak jeszcze dwa dni ... i mam zamiar tez dotrwać do TAP MADL... mam nadzieję że dotrwam
 
Ostatnia edycja:
Lilou, dzięki, mam nadzieję, że je w końcu sprzedamy i zamienimy na większe, teraz tylko siedzę i oglądam różne zdjęcia z wystrojem wnętrz :)
 
nareszcie w domu, jestem padnieta ale widze ze taki satn ducha dziś u wiekszoci z was.
tez czekam na tap madl i ide spac...a nie jeszcze male bzykanko. Test owu dzis trzci dzien pozytywny ale dopiero dzis tempka skoczyla wiec sama owu mam dzis... seks trzeci dzien pod rzad...oby zołnierzyki miały jeszcze sile...

Do mnie @ przylazla juz wczoraj w nocy pełna parą, wiec zaraz podam annie nowy termin niby testowania, bo teraz tez podalam, nawet dwa rozne przez pomylke hehe, chociaz wiedzialam ze testowac nie bede
amlfi- dobrze ze @ sie rozkreciła, teraz clo i nowy cykl i fasola bedzie na swieta :)

Amalfi to jak samochod na swieta to na prezent dla meza moze jakis ladny brelok do kluczy od samochodu?

Ogolnie to najwiekszy problem z prezentami dla mezow.

Ja mam najwiekszy problem z preznet dla taty i dziadka. Dla męża mam zawsze duzo pomysło...cały rok nasłu****e co mu sie podoba i zapisuje sobie w kalendarzu :)


Idą świeta, Idą świeta :)
 
julieet, ja też widzialam mieszkanko :) bardzo ładne, i kolor w sypialni jakiś mi znajomy hehe ;) a co do mieszkania to my sie wlasnie zamieniamy na większe ;) dzis dostaliśmy oficjalną zgode i na dniach ustalamy termin przeprowadzki ;) :-):-):-)
 
reklama
devi to co się twojemu m podoba???? może mi podpowiesz jakiś prezent dla mojego?

W ostatnch latach kupiłam mu : film z jednym odcinków Top Gear (kojarzysz ten program o samochodach?), czapke na zime, pasek skórzany do spodni, książke na która się czaił,
z awaryjnych pomysłów to jeszcze krawat bo chodzi czesto w koszulach i napweno by mu sie przydal i prenmerata gazety Top Gear (jestem fanem tego czegoś :D), P. cieszłby sie tez z dobrej płyty lub jakiegos gadzetu kuchennego-szczegolnie zwiazanego z alkocholem (jakis fajny korkaciag, kasiazka o drinkach, shaker itp.)

Wogóle uważam ze ksiazka czy płyta CD lub DVD to preznt dla kazdego i na kazda okazje.
 
Do góry