reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mayli trzymam za Ciebie kciukasy!! Widze że u Ciebie sytuacja,że najpierw test negatywny a pozniej pozytyw. W ktorym dniu robilas drugi test? A co do fasoleczki, bedzie dobrze!! JA osobiscie trzymam mocno kciuki.
 
reklama
mayli trzymam za Ciebie kciukasy!! Widze że u Ciebie sytuacja,że najpierw test negatywny a pozniej pozytyw. W ktorym dniu robilas drugi test? A co do fasoleczki, bedzie dobrze!! JA osobiscie trzymam mocno kciuki.

dzięki BigChild
I test robiłam dwa dni przed @, drugi test robiłam chyba w 3 dniu spodziewanej @, trzeci dopiero po 7 dniach w 8 spodziewanej i kreska nie była jakaś super ciemna ale bez przesady:)

mayli jak będziesz mieć wyniki betki to pisz szybciutko na forum.

Anna dzięki za wsparcie, dzisiaj mam wynik pierwszej betki, drugiej późnym wieczorem w piątek (jestem na wyjeździe więc dam znać dopiero w sobotę) ale i tak pewnie dopiero usg da mi obraz czy wszystko w porządku.
dzięki dziewuszki jesteście kochane!
 
A ja mam pytanie... czy ktoras z Was brała wiesiołek??? Czy to to pomaga???
jeera86 wiesiołek pomaga na śluz...
ja brałam wiesiołek na poprawę śluzu... i w 2 cyklu czułam różnicę ... miałam "mokro" i małż zadowolony :D
a moja kumpela w 2 cyklu brania wiesiołka zafasolkowała...
 
Mayli moja koleżanka miała tak samo!! identycznie, zaciążyła później i nawet o tym nie wiedziała. Na pierwszym USG nic nie wyszło a na drugim za jakiś czas piękna fasoleczka!! u Ciebie na pewno jest tak samo!!!!!! głowa do góry bo wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!

Ela gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasznie się cieszę, że udało Wam się i to w pierwszym cyklu starań!!!!!!!!!!!! na zdjęciu piękne dwie krechy!!

Dziewczyny czekamy na resztę:-)

Anna ja czekam z niecierpliwościa na jutrzejszy wynik testu:-) będzie pozytywny, a czjesz coś?
 
Anna ja czekam z niecierpliwościa na jutrzejszy wynik testu:-) będzie pozytywny, a czjesz coś?

Jesli chodzi o mnie to ja dziś 1 dzień @ więc nic z tego, ale czułam że tak będzie. Nastawiam się bojowo na świateczne testowanie. Oj wtedy to ja wkopie temu testowi, że aż sie zaczerwieni i to w dwóch miejscach :-)
 
Jesli chodzi o mnie to ja dziś 1 dzień @ więc nic z tego, ale czułam że tak będzie. Nastawiam się bojowo na świateczne testowanie. Oj wtedy to ja wkopie temu testowi, że aż sie zaczerwieni i to w dwóch miejscach :-)

Hihi oby;) Święta są magicznym czasem, więc może od Mikołaja akurat dostaniesz fasolinkę;)
 
Jesli chodzi o mnie to ja dziś 1 dzień @ więc nic z tego, ale czułam że tak będzie. Nastawiam się bojowo na świateczne testowanie. Oj wtedy to ja wkopie temu testowi, że aż sie zaczerwieni i to w dwóch miejscach :-)

Anna ale masz nastawienie, u mnie to zazwyczaj drugi dzień @ ale dobrze, daj testowi w kość a 24 grudnia to jest idealna data na testowanie i niespodziankę dla Ciebie i dla męża!:happy::happy:

Patrycjaa dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że tak będzie, u mnie całe ciało zarówno na USG jak i na badaniu u ginki jest w ciaży, macica powiększona, pęcherzyk ciążowy też jest tylko nie widać na razie nic więcej :( ale czekam cierpliwie i dam się kłóć dla dobra sprawy. Mam nadzieję ze to poowulacyjne poczęcie jest powodem a nie coś innego!
 
Ostatnia edycja:
Anna hee bardzo dobrze powiedziane:-D święta to rewelacyjny czas na testowanie i j trzymam kciuki juz zaciśnięte!!!!!! musi się udać!!

Mayli wszystko będzie dobrze, po prostu było za wcześnie na USG, jestem tego pewna, zobaczysz jakie wyjda wyniki chocaż ja wiem, że wyjdą dobrze:-) maluszek po prostu powstał troszeczkę później i nie chcę się teraz ujawnić:-) daj mu czas:-)
 
reklama
dzięki Wam dziewczynki za gratulacje :happy2: witam nowe staraczki i od razu 3mam za Was kciuki :happy2:

anna_ przykro mi :-( ale teraz będziesz piła ziółka, a grudzień to magiczny czas :happy2: nie wiem jak Ty, ale ja jestem pewna, że Ci się uda Słońce :happy2:

mayli Ty też się nie dołuj!!! będzie wszystko dobrze :tak: i daj od razu znać! ściskam Cię mocno Kochana :tak::happy2:
 
Do góry