reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
dobrze dobrze....trza działać ino ze skutkiem:p
bo owu jest raz na miesiąc....więc lepiej nie zmarnować tej szansy a tyle przyjemności z tego :D
 
U mnie jest po owulacji dzisiaj wiec nie wiem co z tego będzie czy nie

zobaczymy za niecałe 2 tyg:)
ja zawsze jestem aktywniejsza w drugiej połowie cyklu:-D
w pierwszej się guzik dzieje,więc spełniam funkcje: wizytator -podczytywacz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
jeśli chcesz się dopisać do listy u anna_ wystarczy,że podasz termin @:tak:
 
Witam wszystkie nowe staraczki.
Ela wielkie gratulacje i zycze Ci spokojnej ciazy!ty to masz farta, za pierwszym razem wtrafic-dobra jestes.stworzona do ciazenia!
Mayli na razie musisz cierpliwie czekac.moja znajoma przez lekarzy przezyla horror.najpierw powiedzieli ze widza ciaze, potem jak plamila to pojechala do szpitala. tam inni lekarze stwierdzili, ze malo widza i chyba z tej ciazy nic nie bedzie, potem mowili ze jest pecherzyk ale niezamienia sie w zarodek,kazali jej czekac 3 tyg.w koncu poszla na wizyte do innego lekarza, z mysla ze ten ja skieruje na skrobanke, a lekarz do niej mowi ze tu pieknie rozwija sie ciaza.niezle sie nadenerwowala i naplakala na poczatku ciazy ale teraz wszystko z ciaza ok.wiec mayli nic sie nie martw.poprostu jest za wczesnie.a niebawem zobaczysz swoja wieksza fasolke.
amalfi ja sie tez nie nastawiam, ze w tym cyklu sie udalo.raczej ten cykl spisalam na straty.ja juz sie pogodzilam ze ja w ta ciaze szybko nie zajde.wiec juz tak tego nie przezywam.
 
reklama
Do góry