reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej, hej :-)
Ela mega wielkie gratulacje :-) ale się cieszę!!! przynajmniej jakaś pozytywna wiadomość tego dnia... bo u mnie pierwszy dzień @. Nie ma wielkiego doła bo byłam pewna, że dziś dostanę. Wczoraj szukałam ziół i nie znalazłam, może się jeszcze uda po obiadku dziś. Następny test planuję w wigilię 24.12.2010 no po prostu musi się udać:-) plisssss
Witam również nowe staraczki, trzymam kciuki, żeby szybko się Wam udało. Na razie spadam do lożeczka, bo mnie wszytko boli...
 
reklama
A co do starania... to ja w sumie robilam wczoraj jeden test... dzisiaj drugi.... a to dlatego że ostatnio @ była skompa i to bardzo... 2 dni... no i cały czas podbrzusze mnie boli jak na okres i piersi mam inne i szczypia ... ale niestety i wczoraj i dzisiaj nic :( Wiec raczej to nie to...

Wiec czekam do ... 28.11
 
Ostatnia edycja:
Ja tez spadam, ale do pracy, poczytam Was w nocy
A my tu gadamy o roznych rzeczach i chyba najmniej o staraniu hihihihi zwlaszcza jak nas glupawka dopadnie. Ja starania w tym cyklu zakonczylam wiec teraz czekam na ´ciotke bo nie sadze ze na fasolke. Postaram sie w przyszlym cyklu
 
A co do starania... to ja w sumie robilam wczoraj jeden test... dzisiaj drugi.... a to dlatego że ostatnio @ była skompa i to bardzo... 2 dni... no i cały czas podbrzusze mnie boli jak na okres i piersi mam inne i szczypia ... ale niestety i wczoraj i dzisiaj nic :( Wiec raczej to nie to...

Wiec czekam do ... 28.11

Poczekaj spokojnie do 28.11. Będziemy razem odliczać. Ja miałam @ 28.10 więc myślę, że 28.11 będzie akurat, no chyba, że wytrzymamy do Andrzejek!? ;p
Ja też jakieś tam objawy mam niby, ale nie nakręcam się. Będzie co ma być.
Wpadnę wieczorem pewnie, miłego popołudnia, ja dziś wyjątkowo idę się rozerwać!
 
Witam was znowu,
wczoraj miałam wizytę która mnie trochę podłamała...poszłam na USG i okazało się ze moja fasola jest za mała jak na ostatnią @ 30 września, nie ma zarodka, w ogóle masakra, miałam dzisiaj betę i w piątek jeszcze raz idę ale zupełnie mnie to przybiło i może rzeczywiście później zaciążylam no i ten test mi późno wyszedł ale wiecie jak to jest sie nastawić a teraz czekaj człowieku cierpliwie...błagam o kopa w dupę zebym się nie martwiła:(
 
Poczekaj spokojnie do 28.11. Będziemy razem odliczać. Ja miałam @ 28.10 więc myślę, że 28.11 będzie akurat, no chyba, że wytrzymamy do Andrzejek!? ;p
Ja też jakieś tam objawy mam niby, ale nie nakręcam się. Będzie co ma być.
Wpadnę wieczorem pewnie, miłego popołudnia, ja dziś wyjątkowo idę się rozerwać!

na ja wlasnie robilam dlatego ze ostatni okres byl taki dziwny... bo krótki i wogóle... i myslalam (a raczej mialam nadzieje) ze to krwawienie to nie było @... tylko tak jak sie czasem zdarza babka w ciazy ze jakies wieksze plamienia... :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ale niestety raczej nie... chociaz czasem tak podbrzusze mnie nieraz tak boli ze nie moge zlapac tchu. :-(
 
Witam was znowu,
wczoraj miałam wizytę która mnie trochę podłamała...poszłam na USG i okazało się ze moja fasola jest za mała jak na ostatnią @ 30 września, nie ma zarodka, w ogóle masakra, miałam dzisiaj betę i w piątek jeszcze raz idę ale zupełnie mnie to przybiło i może rzeczywiście później zaciążylam no i ten test mi późno wyszedł ale wiecie jak to jest sie nastawić a teraz czekaj człowieku cierpliwie...błagam o kopa w dupę zebym się nie martwiła:(

W takim razie przesyłam wirtualnego kopa w dupę!! I ślę pozytywne fluidy!! Nie martw się i nie stresuj, to najgorsze co możesz teraz zrobić;( Wiem, że łatwo mówić.. ale ja wiem przez co przechodzisz. Będzie dobrze bez względu na wszystko!
 
reklama
mayli na pewno później zaciążyłaś, dlatego te testy wcześniejsze nie wychodziły. Nic się nie martw, to jest naprawdę wcześnutka ciąża i może jej nie być widać. Nie denerwuj się, bo to może właśnie zaszkodzić dzieciaczkowi... kiedy będziesz mieć wynik bety?? trzymam kciukaski i głowka do góry. Będzie dobrze!
 
Do góry