reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
big ja wczoraj z rana zrobiłam test- sama nie wiem czmeu....ta ciekawość mnie zeżarła...i tak jedna krecha...
jak będziesz miec 5 to te 5 testów zrobisz- bo to kusi strasznie...
 
Witam kochane jak leci popoludniowo?
chyba mam owulke bo boli mnie strasznie brzuch ciekawe czy moj dzis wroci i cos z tego bedzie bo wczoraj probowalismy a dzi mialam bardzo niska temp,takze dzis i jutro jest nadz,jutro raczej ide do gina


Anna mam pytanko moja siostra chce kupic wozek abc design 3,4 lub 6tec co o nich mowisz bo ty sie znasz
 
Ostatnia edycja:
witaj BigChild :-) trzymamy kciuki! :-)

a ja.... trochę pobolewa brzuch.... brzuch jest wielki, ale to chyba z obżarstwa ostatnich 2-3 dni.... na @ też mi się apetyt włącza, więc już sama nie wiem... :-( martwi mnie, że plecy mnie nie bolą... :crazy: bo mayli mówi, że teraz nie ma objawów... będę chyba testować w sobotę... jakoś tak wolę chyba zobaczyć 1 kreskę najpierw zanim @ przyjdzie.... oczywiście, że najbardziej to wolę 2 kreseczki, ale jeśli mi teraz nie dane to muszę uprzedzić @.... a mam dostać w niedzielę, więc sobota będzie moim dniem.... chyba, że nie będę miała odwagi....
 
witaj BigChild :-) trzymamy kciuki! :-)

a ja.... trochę pobolewa brzuch.... brzuch jest wielki, ale to chyba z obżarstwa ostatnich 2-3 dni.... na @ też mi się apetyt włącza, więc już sama nie wiem... :-( martwi mnie, że plecy mnie nie bolą... :crazy: bo mayli mówi, że teraz nie ma objawów... będę chyba testować w sobotę... jakoś tak wolę chyba zobaczyć 1 kreskę najpierw zanim @ przyjdzie.... oczywiście, że najbardziej to wolę 2 kreseczki, ale jeśli mi teraz nie dane to muszę uprzedzić @.... a mam dostać w niedzielę, więc sobota będzie moim dniem.... chyba, że nie będę miała odwagi....

Ela nie łam się, właśnie o to chodzi że każdy ma inne objawy a niektóre nie maja ich wcale!Plecy mnie akurat bolały, moja koleżanka bez objawów zupełnie była pierwsze dwa miechy ale szalała po domu, tańczyła, energii miała bez liku co nie jest takie częste. Najważniejsze żebyś nie testowała za wcześnie bo ja testowałam w tym cyklu 3 razy i dopiero 3 test dał 2 kreseczki.
Trzymam &&&&
 
dzięki mayli... dowód na to, że testy wcale nie rozpoznają ciąży w 7 dni po.... ale Ci fajnie :-)
właśnie przechodziłam koło apteki.... miałam chęć wejść, ale jakbym kupiła test na mur beton jutro bym go zrobiła, więc sobie darowałam... kupię chyba dopiero w piątek..
 
ja też mam niestety test w domku i wiem, że zrobię go na pewno jeszcze przed terminem @ (na którego oczywiście nie czekam :])
znam siebie...
 
reklama
Anna mam pytanko moja siostra chce kupic wozek abc design 3,4 lub 6tec co o nich mowisz bo ty sie znasz

To ja ci powiem tak. Każdy wózek ma wady i jakieś zalety. Dla niektórych małe kółka to wada a dla innych zaleta, bo wózek jest przez to lżejszy. Jeśli chodzi o abc to są dobrej jakości wózki, które mi osobiście w ogóle się nie podobają a to dlatego że:
- pomimo stelaża aluminiowego jest to ciężki wózek (ponad 15kg)
- spacerówka jest kubełkowa (dziecko nigdy nie położy się całkowicie płasko)
- w s3 kółko przednie jest za małe
- w s6 te przednie podwójne koła to tylko niepotrzebny ciężar
- w zimie śnieg się dostaje w te jakby błotniki i blokuje kółka (ale to wtedy gdy jedziesz po śniegu po kolana :-))
- mimo tej sprężyny jest to twardy wózek
- ta guma na rączkach szybko się wyciera
Są też zalety :-):
- spacerówkę montujesz w dwie strony, jest lekka (samo siedzenie bez stelaża)
- możesz montować fotelik na stelaż
- jest to wózek niemieckiej firmy więc solidny
- mają ten swój nowoczesny dizajn:-)
- jak bym miała wybierać z tych wszystkich to wybrałabym s4 :-)
 
Do góry