reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam wszystkie!
Ja doszlam do wniosku, ze kazdy moj cykl jest inny i nie bede sobie wciskac juz ciazy.ja mam dzis 20 dc i temp. dalej rosnie- 36,9, podbrzusze chwilami mnie pobolewa jak na okres albo czasem czuje jajniki, a po owulce nigdy czegos takiego nie mialam.sexu bylo malo w tym cyklu, wrzucilam na luz wiec zobaczymy co z tego wyniknie.po tylu miesiacach starania jestem cos negatywnie nastawiona.bylam dzis u denetyski, zaplombowala mi mala dziurke a za tydz.ide zrobic druga i juz bedzie wszystko ok.
Mayli i patrycja ja mysle, ze wy te objawy ciazowe jeszcze poczujecie.mi kolezanki mowily, ze dopiero w 8 tyg. zdaly sobie sprawe ze sa w ciazy.
katty miala chyba dzis testować?

Anna jak kiedys bede kupowac wozek do zglosze sie do Ciebie po rady. jestes mega ekspertka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Devi, no to nic tylko rodzić w Oławie hehe, ode mnie z domu, to droga prosta jak strzała, tylko skręt do szpitala i już ;p
a co do zzo, to dają na klinikach, jak masz swojego lekarza stamtąd, of kors ;)

Witaj BigChild, mam nadzieję że szybko uda Ci się zaciążyć i zapraszamy do częstego zaglądania!

Mayli, nie denerwuj się kobito, fasolka jest i na bank z nią wszystko w porządeczku, daj znam koniecznie znać jak było na wizycie :D

kurde, Wy tyle o tych testach ciążowych piszecie, a jak się Wam muszę przyznać, że jeszcze nigdy w życiu nie robiłam sobie testu ciążowego ;p
 
julieet ja robilam tylko raz chyba :-) a teraz widzę, że i tak w nieodpowiednim momencie go robiłam, bo i tak by nie wyszło jakbym faktycznie była w ciąży
 
A ja mam jeden test w domku i to chyba od pół roku :-( jakoś tak nawet nie było okazji do zrobienia, zawsze wiedziałam że przyjdzie @. Teraz też nie zrobię :-( ale jak dofasolę sobie ziółka w następnym cyklu to nie ma możliwości, żeby test wyszedł negatywnie:-)
 
anna_ i to się nazywa dobre podejście:-) tak trzymaj :tak:

Malwinka91 witamy i zapraszamy :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Malwinka to powiedz cos o sobie :) probujecie na spontana, czy mierzysz temperaturę czy coś :) no i czy 91 to rocznik? jeśli tak to całkiem młoda mam się szykuje:biggrin2: fajnie... ja zawsze chciałam być młodą matką, jakoś tak od zawsze o tym myślałam... ale jakoś nie wyszło
 
reklama
malwinka witaj,pisz jak najczęściej...
napisz czy mierzysz,temp,na jakim etapie teraz jesteś: przed owul,przed @??
 
Do góry