reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mayli- jak miło, że zawitałaś bo dziewczyny zaczeły sie o Ciebie martiwć. O fasolke się nie martw, napewno pięknie rośnie w twoim brzuszku. Z neicrepliowscią czekamy na jutrzjesza wizyte i prosimy o szybka, szcególowa relacje.

W ogóle młode cieżarówki, mnie starsznieintersuje jak to się u Was wszytsko rozwija wiec piszcie jak najwiecej...
 
reklama
Ja mam miec okres według 28 dni to jutro. Ale nie wyczuwam aby sie zanosilo na niego. Pewnie znow sie naczekam naczekam i dupa.
Boli mnie brzuch i mam mega wydety, no i macice mam powiekszona, wyczuwam to w trakcie kochania. Co to moze byc?
Wiecie co mam taki brzuchol, że wstyd :) Ale od tygodnia chodze na silownie i fitness wiec licze ze bede laska :)
 
dzięki Devi:)
Pewnie tak jest, po prostu sama zobaczysz jak to dziwnie że tak nic się nie dzieje i to takie głupie wrażenie bo się wydaje że jak się jest w ciąży to już się powinno od pierwszego dnia widzieć wszystkie objawy!
Nie ma co się o mnie martwić, zaplanowałam weekend poza domem, wzięlam w piątek wolne i miałam w planie głównie spać:)

BigChild: kto wie może będziesz laseczka z brzuszkiem, ja też zaczęlam ostatnio fitness i taniec brzucha i kto wie co jeszcze i już musiałam na razie przestać ze względu na fasolę czego i Tobie życzę!
Wzdęty brzuch i powiększona macica to akurat może być objaw zarówno na @ jak i na fasolę więc kto wie trzymam &&!!
 
Ostatnia edycja:
Ja chodzilam 2lata na silke i tylko tam tylam hehehe, u mnie dzialalo odwrotnie, albo roslam, poniewaz cwiczylam na przyrzadach normalnie, zwiekszajac ciezary powoli. Ale teraz tak pracuje ze nie moge chodzic bo nie mam kiedy, wlasnie spadam do pracy papa. bigchild moze to fasolka juz, jak myslisz????
 
Ja chodzilam 2lata na silke i tylko tam tylam hehehe, u mnie dzialalo odwrotnie, albo roslam, poniewaz cwiczylam na przyrzadach normalnie, zwiekszajac ciezary powoli. Ale teraz tak pracuje ze nie moge chodzic bo nie mam kiedy, wlasnie spadam do pracy papa. bigchild moze to fasolka juz, jak myslisz????

Ja miałam tak samo jak amalfi że masa mięśniowa rosła i wygladałam jak schab a nie super laseczka:-)

Oby kwiatuszekq oby &&&&&
 
dzis mnie pokusilo i zmierzyłam temp i zob bardzo niska temp czyli spadek wczoraj sie kochalismy czy dgyby jutro sie okazal wzrost to lepiej dzis jeszcze probowac bo juz nie czaje tego
 
Hmm co mysle? Jakis tydzien temu bylam pewna ze zaciazylam, mialam wzdęcia, mdłości, osłabienie, zrobilam test i negatywny i wtedy pomyslalam ze nic z tego nie bedzie. Wkurza mnie ze nawet nie mam co sie napalac czy okres sie spoznia, bo mam nieregularny cykl i robienie testu to gdybanie czy juz czy moze za kilka dni.
Aha no i piersi to mi minimalnie sie powiekszyly i nie bola, a niby w ciazy wiecznie bola...

A co do fitness i silki, to ja chodze na fitness i tam spalam tluszczyk, a na silce tez staram sie spalac, orbitrek, bieznia, i cwiczenia bez obciazen,
A brzuszek mam okragly jak balonik :) Wiec troche pracy mnie czeka aby byl plaski.
Wiecie dobrze jak przyszla mama bedzie startowac z nizszej wagi, bedzie szansa, ze nie utyje w nadmiarze ogromnym.
Takie moje pobożne zyczenia :)

A tak wogole to skonczyly mi sie testy ciazowe, kupilam miesiac temu zapas z allegro i mowie a bedzie na pol roku i wyszlo ze 5 testow wykorzystalam przez niecale 2 miechy, no ale nie umialam. Teraz jak w polce pustki to moze za wczesnie nie polece do apteki. Eh..
 
reklama
oj tak testy kuszą poza tym najlepiej się wstrzymać bo po co się stresować ze negatywny jak może się okazać że dwie kreseczki!!Czekaj cierpliwie, mnie piersi zaczęły boleć dopiero kilka dni temu czyli w 6 tygodniu i bywa ze bardzo bolą a bywa ze tylko troszkę, nie ma reguły!:-)
 
Do góry