reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam wszystkie
weekend mi zleciał szybciutko w sumie to mało co widziałam się z mężulkiem w sobotę byłam na kursie do 16 a później pojechałam na wieczór panieński koleżanki, dzisiaj do 14 kurs a za niedługo jedziemy z mężulkiem na zakupy
w sumie to się ciesze że już dostałam okres nowy cykl i nowe szanse
trzymam kciuki za nas wszystkie :)
 
Witam wszystkie bardzo serdecznie!!!!:)
u nas właśnie byli znajomi więc dopiero teraz mogę sobie niedzielnie poleniuchować:) mają rocznego synka i po prostu cały czas chodziła z nim na rękach i nie mogłam go wypuścić, straaaasznie piękny chłopczyk, i teraz pewnie będę przeżywać przez tydzień, że ja też takiego chcę :p
a co do tych ziół, to faktycznie, partner też je musi koniecznie pić, po szklaneczce dziennie, tym bardziej jeśli problem leży raczej po jego stronie. Zioła te wzmacniają nasienie, regulują cykle u kobiety, i takie tam wszystkie rzeczy potrzebne do zaciążenia:D
Co do niechęci partnera to myślę, że to jest kwestia przypilnowania go, i picia ich razem w tym samym dokładnie czasie, wtedy widzi, że nie jest sam, i jakoś raźniej razem przejść taką kurację, a przecież takie ziółka na pewno nie zaszkodzą:)
Ja się tylko cieszę, że mój mąż, sam zaproponował, że jeśli pół roku nic nie będzie, to bierzemy się za te zioła :D
A nie wierzyłabym tak w ich działanie, gdyby nie to, że w każdym przypadku, w którym moja mamuś dała przepis, zadziałały w bardzo niedługim czasie...
Moja ciotka nawet mówiła, że pili je tak trzy po trzy, bo często po prostu zapominali, a mężowi nie smakowało, więc pewnie pili je tak raz na trzy dni średnio, a i tak po dwóch miesiącach zaszła w ciąże :D
 
ja również poproszę o te ziółka :)
a i znalazłam na internecie stronkę z ziółkami to ona : http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21
a i jeszcze jutro idę do apteki i kupuję sobie olej z wiesiołka i jeszcze chce kupić sobie i mężulkowi mace słyszałyście coś o tych witaminkach , ja trochę czytałam i podobno bardzo dobre są na płodność i ogólnie wzmacnia organizm
julieet chodzę do szkoły kosmetycznej i robię kurs stylizacji paznokci
 
Ostatnia edycja:
Witam Was serdecznie:-)

Niestety nie jestem w stanie Was nadrobić:-( ale widzę, że ANNA bedzie za niedługo testować:-) a mówiłaś, że niewiadomo kiedy:-) super!! ja ciągle trzymam kciuki za Was wszystkie!!!!!!!!!!! byśmy mogły wymieniać się naszymi dolegliwościami i w ogóle:-)

U mnie wszystko ok tylko objawów nie mam:-( co mnie martwi:-( inne dziewczyny mają mdłości i w ogóle a ja nic... w poprzedniej ciąży też nie miałam żadnych objawów i niestety poroniłam i teraz mam schizy, że będzie tak samo:-(
 
Witam wszystkie.moj komp troche sie rozruszal ale moj m sie niezle napocil zeby bylo lepiej.ja mam dzis 19 dc i temp. dalej wzrasta, dzis 36,8.wiec jestem po owulce i teraz pozostaje czekanie.mimo to pobolewa mnie podbrzusze dalej.nigdy tak nie mialam.po owulce bol znikal.a w tym cyklu wlaczyl mi sie jajnik ktorego nawet nie czulam jak odstawilam tabl. anty.wiec nie wiem co z tego wyniknie.
Mary wyslij mi takiego samego maila co annie.tez chcialabym zrzucic pare kg.a jak tam u Ciebie?teraz mi wyszlo ze termin @ mam na 26 listopada.cykl tym razem sie chyba troche skrocil.
Lenka witamy Cie w naszym gronie.ja staram sie 11 miesiecy i nic.teraz to jest moj 12 miesiac.a tabl. anty bralam niecale 7 lat.powodzenia w starankach.

Patrycja na razie objawami sie nie przejmuj. moze niebawem Cie dopadna. moje 2 kolezanki czuly ze sa w ciazy dopiero 8 tygodnia.bedzie dobrze.nie zamartwiaj sie bo w Twoim stanie nie jest to wskazane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Patrycjaa- a kiedy wybierasz sie do gina. potwierdzic fasolke?? I nie martw się, napewno pięknie w tobie rośnie :D Ostatecznie możesz skoczyc na betke i sprawdzic czy przyrasta prawidłowo

Tak patrze na nasza tabelke i od 17.11 zrobi sie u nas gorąco :)
 
Do góry