reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja to mam ciągle manię prześladowczą ze ktoś z ludzi otaczających mnie zorientuje się ze ja to ja i wtedy to dopiero by było...
Swoją drogą znacznie łatwiej się pisze tutaj cokolwiek niż rozmawia o takich sprawach więc moim zdaniem jesteśmy usprawiedliwione:-)
 
reklama
lilou jeszcze mam z tego przyjemnosc ale ci powiem ze boje sie dnia, kiedy bede to robic tylko dla plemnikow, tak jak moja kolezanka, ale oni staraja sie juz kilka lat, a ja tak na serio to ten cykl dopiero, tak z zegarkiem w reku, a wlasciwie to z kalendarzem w reku, wiec jeszcze przyjemnosc jest. Chwala Bogu!!!!! Wczesniej poprostu kochalismy sie bez zabezpieczenia kiedy chec byla. Tez i w plodne i tak juz w sumie z pol roku i nic.
mayli dont worry, nawet jak sie ktos dowie, to co z tego??? Robienie dzieci to nie grzech, to blogoslawienstwo!!!!
 
Witam Was kochane!ja mam 15 dzien cyklu, sluzu tyle co nic, temp. caly czas taka sama 36,4, jajniki nie chca bolec.zaczynam sie obawiac o ten cykl.w tamtym cyklu owulke mialam 21 dnia to moze jeszcze nic straconego.tylko ze na dniach juz powinnam cos czuc.jak mi sie zbliza owulka to pare dni mam ciezkie podbrzusze i pobolewaja mnie jajniki.niedawno tak mialam ze przez caly cykl nic nie czulam i okazalo sie wtedy ze byl bezowulacyjny.zaczyna mnie lapac dolek. w dodatku ten wczorajszy sex ktory okazal sie nie wypalem.cos czuje, za ja w ta ciaze szybko nie zajde.ja mam zawsze pod gorke, wiec widze ze z tym tez tak bedzie.
Devi dzieki za przepis- moj m b. uwielbia krewetki,to pewnie bedzie mu smakowac a masz moze jakis przepis na danie z warzywami, bez miesa?
Amalfi fajnie ze ginka Toba steruje, moze to Ci pomoze i Ci sie w tym miesiacu uda.
lilou faktycznie w tej Francji to jakis pokopany ten system nauczania.chociaz u nas tez wprowadzaja co chwile jakies glupie zmiany.
 
Wpadam na chwilke bo czekam na męża. Dziś pojechał z P. do pracy bo ja mam jak farncuskie dzieci-środy wolne i zwykle zabieram sie z P. do pracy :)

Malinowy sen- jestem nie daleko Ciebie bo w Poznaniu a wsumie chwilowo w Suchym Lesie ;) zaraz idziemy na obiadek...mamy tu świetną pizzerie :D

amalfi- masz racje, dobrze że nasi nie wiedzą że my tu tak o wszytskim piszemy. Dla nich to takie dziwne, że my-kobiety tak otwarcie rozmawiamy o 'tych'sparwach. Ja wczoraj tez wykorzystałm mojego hehhe on już przysypiał a ja jakoś nie mogłą zasnać, wiec go szturcham a on "Co??" a ja " Nic, kochać mi się chce :)" To się chłopak szybko rozbudził i wziął sie do roboty.
A dziś pwoeidziałm mu, że w tym cyklu spontan i nawet mu nie będe wspomianć kiedy mam dni płodne to się oburzył, ,że jak to, że on chce wiedzieć co sie dzieje, że jak tak mówie to mam go teraz budzić gdy mierze tempke to on sam sobie wyliczy kiedy sa te dni:) Wariat jednen :)

aa amalfi-mam nadzieje, że dziś żołnierzyki są w bojowej formie ;)

Dobra, widze ze P. wychodzi od kilienta.
Odezwe sie wieczorekiem
 
paulina jak był bladziutka kreska to znaczy, że jesteś w ciąży to tylko przy testach owulacyjnych testowa i kontrola muszą być tej samej grubości :-) ale oczywiście czekamy na wynik bardziej pewny, dla świętego spokoju :-)
Ja tylko wpadłam na chwilkę, bo obiedek czeka do zrobienia, nie wiem czemu sam nie chce się zrobić :-) dziś mierzyłąm temperaturę i mam 36.82 :szok: czyli spora jak na mnie. Dziwne to trochę, ale trudno. Gdzieś czytałam, że cykle bezowulacyjne są krótkie?? prawda to ??
 
Anna ja mialam cykl bezowulacyjny i nie chcial sie zakonczyc, jak wywolalam go luteina to trwal 44 dni.a jak sie pytalam lekarki czy moze okres sie spozniac bo cykl bezowulacyjny to powiedziala, ze tak i ze sobie jeszcze poczekam na @.ale powiedziala ze nie ma sensu na nia czekac i dala mi lutke.
 
A czy jak jest bezowulacyjny to jest wzrost temperatury?? Bo ja w sumie wychodzi na to że mam ten wzrost, całkiem normalny... tylko że późno się zaczął. Mam nadzieję, że jest jeszcze szansa...
 
Devi moj m na poczatku staranek wkurzal sie ze mowie mu o dniach plodnych, ale jak ostatnio mu zadalam pytanie, czy chce zebym go informowala w ktorej fazie cyklu jestesmy to sie oburzyl i powiedzial, ze jasne ze chce wiedziec.ostatnio to mnie zadziwia, bo pyta sie ciagle ktory to dzien cyklu, jak mam sucho to jest zawiedziony, ze nie ma plodnego sluziku.nie lubi tylko jak rano mierze temp.nie wiem dlaczego, moze jest zazdrosny ze cos innego sobie tam wkladam;-).

Anna co do temp. to Ci nie powiem, bo ja wtedy nie mierzylam.jak juz wywolalam okres to zdecydowalam ze bede mierzyc temp.ten cykl po tym bezowulacyjnym mial 35 dni i okres sam sie pojawil, a teraz to ja nie wiem jak ten bedzie wygladal, bo mam 15 dc a owulki nie widac na horyzoncie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój się nie interesuję wcale :-( nigdy nie wie który mam dzień cyklu, czy mi się okres spóźnia czy nie :-( taki ignorant. Ciągle mu mówie, że fajnie by było jakby mi pokazał, że mu na tym zależy, żeby się spytał który to dc itd. No ale trudno, takiego sobie faceta wybrałam :-p
 
reklama
Do góry