reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Anna nie przejmuj sie. faceci sa dziwni, wyluzowani, oni tak nie przezywaja jak my.ja mojemu mowie czasem co ma robic, jak sie zachowywac zeby mi sprawic jakas przyjemnosc, zaskoczyc mnie.ale nic ja mowie jak do sciany.on twierdzi ze sie kochamy tyle lat i nie trzeba o to dbac i zabiegac o mnie.moj ostatnio przyszedl z pracy i powiedzial ze ma juz dosyc tych glupich bab, ktore z nim pracuja i ze on sie zaczal zastanawiac czy nie splodzic syna, bo jak bedzie mial 2 baby w domu to sie wykonczy.najlepsze jest to ze on zawsze chcial miec corke.
 
reklama
Anna nie przejmuj sie. faceci sa dziwni, wyluzowani, oni tak nie przezywaja jak my.ja mojemu mowie czasem co ma robic, jak sie zachowywac zeby mi sprawic jakas przyjemnosc, zaskoczyc mnie.ale nic ja mowie jak do sciany.on twierdzi ze sie kochamy tyle lat i nie trzeba o to dbac i zabiegac o mnie.moj ostatnio przyszedl z pracy i powiedzial ze ma juz dosyc tych glupich bab, ktore z nim pracuja i ze on sie zaczal zastanawiac czy nie splodzic syna, bo jak bedzie mial 2 baby w domu to sie wykonczy.najlepsze jest to ze on zawsze chcial miec corke.

Faceci tacy są, nic na to nie poradzimy... a ten twój niech nie wybrzydza tylko działa :-)
 
Ledwo co ale się zmieściłą :-) teraz nie chcę być niemiła, ale proszę mi tu ładnie przechodzić na drugą stronę bo miejsca nie ma :-)
 
reklama
Witam się i tu!
Troszkę mnie tu nie było, ale zarobiona jestem, a jak już mam dwa dni wolnego, to zawsze się coś znajdzie do roboty... :eek:

Witam się z nowymi staraczkami! :-)

Jak tam u Was? Kto testuje?

Paulina - czekaj do piątku i powtórz test, może za szybko, albo za mało hormonu... &&&&&&&&&&&&&&&&& za piątek!

U mnie chyba owulka wczoraj była, ale z racji braku czasu zawiesiłam mierzenie tempki... :eek: Działamy, i tyle. 26-28 listopada będzie teścik, o ile mnie @ nie zaskoczy wcześniej, jak to było w poprzednim cyklu... :-( Matko, jak ten czas leci... Nie mogę uwierzyć, ze już 7 miesięcy i nadal nic... :oo:
 
Ostatnia edycja:
Do góry