reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hahaha a jaaak, pały będą na baczność stały :D :D

Amalfi, Ty tutaj nie marudź, tylko ładnie przed małżonkiem nóżki rozkładaj !!!!!! raz, raz, nie ma że pipka boli ;)
 
reklama
Dziewczyny ale zapieprzacie z tym pisaniem, nie bylo mnie pare godzin a tu tyle napisane, jak zaczynalam na tym watku, to nikogo nie bylo albo czasem ktos nabazgral jednego posta i tyle

amalfi wiem,bo sama przyszłam jak było aż 33 strony od sierpnia,dlatego wybrałam ten watek,bo przeczytałam go od początku i byłam na bieżąco. a teraz z grubej rury lecimy z koksem,ale to też dlatego,że dużo z nas jest bez pracy a co najważniejsze robi się już zimno i ciemno.w czasie zimowym wzrasta intensywność for:d

Amalfi, Ty tutaj nie marudź, tylko ładnie przed małżonkiem nóżki rozkładaj !!!!!! raz, raz, nie ma że pipka boli ;)

ryje - co za szczerość :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale śmiesznie, przed chwilą dzwonek do drzwi, otwieram, a tam sąsiadka z takim chłopczykiem, może 3 latka, przyszli, bo on chciał pogłaskać mojego psa, za chwilę przyleciał drugi chłopaczek, starszy, jakie fajowe chłopaki, mogłabym już takich mieć :)
 
No dziewuchy ja chetnie nogi rozloze ale to oslabi armie!!!!! A mnie chwilowo zalezy na silnych zolnierzykach. Narazie mi daje spokoj bo gra na kompie ja siedze przy swoim i pieke ciasto.
No wlasnie to pewnie temu ze nie pracujecie jest tak szybko
 
Co wyście się napaliły,że tu taka głupawak popłudniowa :D A mówią, że dzis niskie ciśnienie i spać powinniśmy.

Jedyny minus tej mojej nowej (mam nadzieję pracy) to to że na drugim końcu miasta i dojazd mi zajmie godzinę w jedną stronę :-(
A gdzie pracujesz, w której szkole we Wro??

...mówisz,że pały będą... stały?? hahaha naszym samcom...
sorry mam glupawkę

Poplułam monitor....:D

Amalfi- a na silnych żółnierzykach zalezy tylko tobie czy Wam, bo jak Wam to chyba zrozumie, że musi byc w formie...wejdz mu na męską ambicje ;)I jakie ciasto pieczesz...ja wlaśnie myśle co na dlugi weekend upiec

nieźle bo jak pierwsza 10-tka z listy teraz potestuje i zajdzie to za 9 miechów nikogo nie będzie na blogu bo wszystkie w tych samych dniach będą rodzić:)

Będzie poród rodzinny :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wróżyłyście sobie kiedyś z obrączki?
julieet doczekasz się drużyny siatkarskiej to tylko kwestia czasu :)
 
reklama
Dziewczyny ale zapieprzacie z tym pisaniem, nie bylo mnie pare godzin a tu tyle napisane, jak zaczynalam na tym watku, to nikogo nie bylo albo czasem ktos nabazgral jednego posta i tyle, pozniej poczytam o tych butach solarkach itd, co tam naskrobalyscie. A ktos zaciazył jak mnie nie bylo, w ciagu tych paru godzin? Robilam sernik bylam troche zajeta. Ktoras pytala o kotlety mielone z wczoraj, byly pyszne.
A najlepsze jest to ze moj chlop chce sie dzisiaj znow bzykac, doradzcie mi jak go splawic!!!! Jak mu wytlumaczyc ze potrzebuje jego plemnikow co dwa dni, bo nie chce w sobie wątłych, wybrakowanych kijanek, ledwo zipiących. Jakies rady dziewczyny????!!!!!

ja siedzę w pracy, parskam śmiechem, wyobraźnia mi pracuje, widze od razy te wątłe kijanki i pały na baczność...dajcie żyć bo normalnie ktoś pomyśli że jakaś porypana jestem i od cyferek mi się w głowie pomieszało że do excella się szczerzę jak jakaś nawiedzona:-D:-D:-Dswoją drogą wasi Panowie to mają z wami wesoło!

lilou mnie jak widzisz praca nie przeszkadza w siedzeniu na blogu:cool2:
 
Do góry