reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
fajnie lista się powiększa :)
dla mnie to był dobry pomysł z tą lista bo przynajmniej nie muszękażdej pytać kiedy @ tylko kawa na ławę i wszystko jasne.

moja córa własnie ogląda ckm :D

k-rolcia podobny termin mamy
 
witam wszystkie!ale tu duzo naskrobalyscie.wczoraj rano tu bylam, dzisiaj wchodze i tyle stron do czytania. z pol godz. Was nadrabiam.u mnie 14 dc i temp. 36,4 -na razie stoje w miejscu.troszke sluziku sie pojawilo.mam nadzieje, ze ta owulka juz niedlugo przyjdzie, bo chce dzialac a nie czekac.ja tu jestem prawie na koncu testowania.zeby nie bylo ze wszystkie zaciazycie a ja tu zostane sama. chociaz widze, ze ledwo pojawiaja sie nowe kobietki i zaraz zachodza w ciaze, a my tu juz siedzimy tyle i nic.
Widze, ze nowe staraczki do nas dolaczyly,witam wszystkie nowe kobietki.im nas wiecej tym razniej.
Patrycja gratuluje II kresek.zycze Ci zdrowej i radosnej ciazy.tez chcialabym zobaczyc w koncu te 2 kreski.
Paulina wg mnie to Ci sie udalo zaciazyc.zrob test z porannego moczu.na razie male gratki.
Malinowy sen widze ze Ty tez juz dlugo sie starasz.ja mam za soba 11 miesiecy.wiec podobnie.oby nam sie w koncu udalo.
Anna na wizyty niestety dlugo sie czeka, ja chodze na nfz i zapisuje sie 1,5 lub 2 miesiace wczesniej.wizyte mam na 13 grudnia a zapisywalam sie na poczatku pazdziernika- porazka. trzymam kciuki za Twoja prace.moze jak bedziesz wiecej pracowac to faktycznie nie bedziesz myslec tak o ciazy.ja juz na zastepstwie robilam 3,5 roku, od wrzesnia mam niecaly etat ale na siebie na czas okreslony do konca sierpnia.mysle, ze mi przedluza we wrzesniu ale ile godz.to nie wiem i tez bedzie na czas okreslony.prawie rok temu doszlam do wniosku, ze zaczne starac sie o dzidzie bo tej umowy na czas nieokreslony sie chyba nie doczekam.wtedy caly czas myslalam o pracy, zamartwialam sie, szlochalam, wiec doszlam do wniosku, ze jak zaczne sie starac to moje mysli zwroca sie ku ciazy.no i faktycznie tak sie stalo ale za to teraz staranka sa moja obsesja.
Amalfi to wg zalecen jutro znow przelatujesz meza.ja mialam dorwac wczoraj swojego ale byl zmeczony i ja w sumie tez mialam duzo rzeczy na glowie.ale juz dzisiaj mi sie nie wywinie.u mnie na razie sex tak dla przyjemnosci.owocnych staranek.
 
lilou ehh, ja wypilam duży kubek kawy i już 3 razy bylam w wucku :/ zaraz pewnie polece po raz kolejny hehe ;)

z solarium dobry pomysł, fajnie mieć swoj interes, wiem cos o tym bo mialam dzialalnosc 2 lata i to był najlepszy okres w moim życiu ;)
 
Ostatnia edycja:
Malinowy sen z ta praca mlodzi ludzie maja przesrane.ja tez niezle poroznosilam podan, co sie nastresowalam, naplakalam i obecnie mam nie caly etat w szkole.w sumie to jestem blisko pol etatu.jak sie nie ma znajomosci to jest trudno.zycze Ci abys w koncu cos znalazla, bo wiem jak jest ciezko bez pracy.
 
lilou83 mam nadzieję, że obie tego dnia będziemy skakać z radości :tak:
malinowy_sen
skoro były to najlepsze 2 lata to czemu już tego nie prowadzisz?
 
ja na szczęście pracuje prawie ' na swoim' wiec w sumie nie wiem co to problem ze znalezieniem pracy, podobnie mój mąż pierwsza prace znalazl szybko a do kolejnych miejsc pracy przechodził na biezaco.
Obysmy nigdy nie musieli poznac smaku braku pracy....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Devi a czym sie zajmujesz?ja tak czasem mysle, zeby nie ruszyc z jakas dzialalnoscia,raz ze sie boje, a raz ze kasy za duzo nie mam i pomyslu raczej tez nie.
 
reklama
Devi a czym sie zajmujesz?ja tak czasem mysle, zeby nie ruszyc z jakas dzialalnoscia,raz ze sie boje, a raz ze kasy za duzo nie mam i pomyslu raczej tez nie.

jestem księgową. Moja mama prowadzi biuro rachunkowe a ja odkąd skończyłam LO pracuje razem z nią :) Już od podstawówki mówiłam,że będę księgową i tak sie radośnie złożyło, że kilka lat temu moja mama założyła własne biuro rachnkowe (wczesniej była księgowa w jednej firmie) i ja po szkole od razu miałam zapewniona prace :)
 
Do góry