reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej matko ile wy tutaj napisałyście od wczoraj na szczęście już wszystko przeczytałam

u mnie dalej temp bez zmian 37,1 ale zobaczymy zawsze dostawałam w 28 dniu okres ale miesiąc temu dostałam w 32 narazie mierze i się coraz bardziej stresuję

a wczoraj tak z ciekawości zrobiłam sobie test ciążowy tylko nie z porannego moczu i w sumie o tak poprostu i zaczekałam z 1min i zostawiłam go bo stwierdziłam że nie będzie nic a jak wróciłam ze sklepu to byłam tam jasno blada różowa kreseczka aż mnie zamurowało ale nie sugeruje się tym bo nie wiem po ilu min wyszła trzymajcie kciuki jutro jak będę miała odwagę a najpóźniej w czwartek robię test

Wow rewelacja :-) dla mnie to znak, że jesteś w ciąży :-) ja już bym do czwartku nie czekała tylko jutro z rana od razu po teściku na bb i meldować :-) ale się dziewczyny rozkręcacie. Bardzo się cieszę :-) narazie wygrywamy !!!
 
PAULINA! tzymam kciuki! daj znać koniecznie no bo to moim zdaniem dość argument żeby jutro poranny test zrobić:)
To forum szczęście przynosi:-)

czesc ewika
na naszym wątku prócz owulacji,tempek i testów gadamy o psach,kotach,rybkach i butach:-D

na jakim etapie jestes? czekasz na owul? czy na @?
mierzysz temp czy liczysz na spontan?

dzisiaj chyba dzień sikacza mojego dziecka,w żlobie zrobiła siku do majtek- jej się rzadko już zdarza,a po drodze do domu posiakała się w majty,spodnie aż do butów poszło:crazy: aż nogawkę ścisłam by mniej leciało..ale guzik to dało :no:
jeszcze mnie się oberwało bo rękaw mokry od kurtki ...

co do zwierzątek to kiedyś mieliśmy przez kilka tygodni gołąbka małego,jego matkę kocur zagryzł więc go przygarneliśmy,ale kurcze wypadł ze swojego lokum (pudelko po lodach ) i wpadł miedzy drzwi - zawiasty,kiedy piszczał to poszłam do niego i go przydusiłam niechcący drzwiami:-( i się ududił....

na tej stornie Crocs | Accueil jak się wejdzie w zakładkę magasin to tez się znajdzie na promo za niecałe 12e -(takie białe ze słoneczkiem) jesli któraś chce to mogę jej zamówić,z tym że doppiero bym wysłała paczkę w grudniu,kiedy zjadę do PL.
znacie jakiś przepis na pieczeń?
bo chcę zrobić

lilou no to żeś załatwiła ptaszka;-PPP straszna historia ale trochę się ubawiłam bo chłopak miał czarną serię. Jak spadł i usłyszał że idziesz to już myślał ze ratunek jest w drodze i proszę;-// Ja mam strasznie starego psa, ma 16 lat i bierze proszki na korę mózgową bo ma problem z ogarnięciem gdzie jest i kto jest kim i nie raz się zdarzało że histeria była bo ktoś koło niej przeszedł:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
trochę się boję i nie nastawiam się bo czuje się jak przed @ ten ból podbrzusza i nerwowa jestem, wczoraj w pracy to prawie płakałam dzisiaj rano mężowi się oberwało

Kochana ból podbrzusza to i ja mam cały czas, pierwszy test negatywny tak mnie wyprowadził z równowagi ze awnturę nawet meblom zrobiłam, ja też się czułam jak przed @ i ciągle latałam sprawdzać czy to już i nie przyszła ale byłam pewna ze przyjdzie. Nie martw się i po prostu potestuj z samego rana jutro!
 
Do góry