reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

paulina jak dla mnie to ciąża!!!!!

ALE SUPER :-):-):-)
powtórz test PO DNIU spodziewanej @. krecha powinna być ciemniejsza..
zrobiłaś wbrew wszelkim zasadom i wyszła blada,bo jest jeszcze wcześńie.
trzymam kciuki,faktycznie to forum jest magiczne..
moze mnie się w grudniu uda,bo w tym cyklu lipton po całej linii :-(

malinowy sen teraz twoja kolej...będzie coś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez mam psiaka (labladora) slodkie pare kilogramkow, jak byla mloda to z nia spala, a pozniej sie maz trafil, a on nie lubi spac z psami i musiala sie oduczyc... bylo ciezko, ale sie udalo
lece
zajrze wieczorkiem
 
lilou83, czuje ze mam rozregulowane hormony, jednak moj gin lekceważy moje podejrzenia, twierdząc ze napewno jest ok. a skad on moze to wiedziec, mam tez problemy z cerą, w srodku cyklu pojawiają sie niemiłe niespodzianki na twarzy :( chyba bede musiala sama sobie jakies badania zrobic. wizyte mam po @ i chce go przycisnąć troche..

a tak spoza tematu, co robicie oprócz pisania i czytania forum BB?? ja juz nie mam pomysłów... na przemian oglądam ciuchy, zdjęcia, i siedze na FB... czyli nudy
 
devi zazdroszcze ci takiej pracy :) ja niestety bez pracy, z nadmiarem wolnego czasu :( ostatnio rozniosłam kilka CV, ale wszedzie słyszalam to samo " dziękujemy za zainteresowanie, prosze zostawic swoje dokumenty i czekać, w tej chwili nikogo nie potrzebujemy, dopiszemy Panią do naszej bazy" itp...
 
Lilou, ja czekam na koniec @, zobaczymy kiedy przyjdzie owu, wtedy zapiszę się na listę, owu powinna przyjść za 2 tyg, czyli na początku grudnia ok 3-go powinnam testować :-)

a ja zaraz zabieram się na zakupy obiadowe, muszę jeszcze odkurzyć chatę, kurze powycierać i czekam na małża aż wróci z pracy, ehh szkoda że jutro idę do roboty, posiedziałabym jeszcze w domu, ale dobrze że od jutra weekend hehe

w sumie to mogę się zapisać do listy na 3-go grudnia :cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja siedzę na razie w domu- kura domowa,nie mamy co córką zrobić bo na razie chodzi tylko na 6h w tyg. do takiego jakby żłobka.
ale chcialabym iść do jakiejś roboty żeby język ćwiczyć,żeby gadać z ludźmi,bo tak najszybciej się człowiek uczy.
mnie dzień mija każdy tak samo,prócz niedzieli- wtedy mam małża w domu i nie odkurzam:)
ogólnie nudne to życie prowadzę...albo inaczej: typowe życie za granicą..
idę sobie kawę zrobić- któraś chętna??

coraz częściej myślę o jakimś pomyśle na życie...może solarium ? hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry