reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam wszystkie.my dzis z mezem robimy pizze, jestesmy w trakcie robienia. a rano zrobilam czekoladowe babczeki z konfitura wisniowa.przychodzi dzis na obiad tesciowa, wiec trzeba sie postarac.ja sie urodzilam pod koniec stycznia i zawsze mi bylo zle, bo albo ferie wychodzily i dzieci wyjezdzaly albo jak robilam urodziny to czesc dzieci wlacnie chorowalo na grype i nie moglo przyjsc, potem na studiach urodziny mi wychodzily w sesje, a tak wogle w ten dzien czlowiekowi nigdzie sie nie chce chodzic bo za zimno.mimo to zawsze z mezem ide na pyszny obiad i do kina.
Ja jak mialabym wybierac date narodzin mojego bejbika to bylby to maj, czerwiec,koncowka sierpnia, wrzesien, pazdziernik.ale kiedy sie wtrafi to niewiadomo.
Ja mam dzis 12 dc i temp. 36,4, wczoraj tez taka mialam, sluzu na razie nie widac, jajniki tez nie pobolewaja, wiec owulka bedzie pewnie jak ostatnio.

Ela witam Cie w naszym gronie.ja tez tak swiruje jak Ty.tylko ze ja mam presje czasu, bo staramy sie juz 11 miesiecy i dalej nic.Ty musisz wyluzowac bo jestes dopiero na poczatku staranek.a takie dreczenie sie nie jest dobre w starankach.na razie to Twoj pierwszy cykl wiec ciesz sie seksem, najlepiej kochajcie sie co 2 dni i na pewno wtrafisz w owulke.powodzenia w starankach.
Lilou , Anna skoro wtrafilyscie w cykl bezowulacyjny to zycze Wam szybkiej miesiaczki, bo takie zawieszenie w 1 cyklu tylko doluje.a najlepiej wywolawc @ luteina i nieczekac az laskawie przyjdzie.nowy cykl- nowe nadzieje.
Amalfi jak bedziesz po wizycie to pisz co i jak u Ciebie.trzymam kciuki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej kochane
kacha10 i jak dobre te babeczki ja dzisiaj robiłam te jogurtowe z konfiturą malinową i w sumie nawet dobre tylko teraz mam zgagę po nich :)
dzisiaj mierzyłam temp i nadal 37,1
 
kacha10 ja tez jestem ze stycznia, ale z pierwszej połowy. zawsze mialam doła, że w moje urodziny było zimno i nie mogłam zaprosić znajomych np na grila. zdecydowanie wole imprezy na świeżym powietrzu. fajnie by bylo, gdyby moja dzidzia urodziła sie wiosną lub latem ale to nie jest ważne, bo ważniejsze jest to, żebym w końcu zaciążyła, a kiedy sie urodzi, to już wszystko jedno ;)
 
kacha10 paulina i malinowy sen czesc!!!! Bo jeszcze sie nie witalysmy dzisiaj.

Ja juz po wizycie i ginka byla zadowolana z mojego pecherzyka a ja mniej, kazala sie bzykac jutro i w srode, i kolejne podgladanko i jak mi ten wielgachny pecherzyk nie peknie to mi cos da na pekanie. Ale dziewczyny na innym wątku mnie zdołowały i powiedzialy ze to zle ze pecherzyk jest taaaaki duzy i ze to torbiel jest juz i jakas tam miala usuwany laparoskopowo bo nie chcial peknac, wiec jestem zalamana. Zobaczymy co pokaze USG w srode, moze peknie bez pomocy, zobaczymy
 
Amalfi na razie sie nie zamartwiaj. fajnie, ze jestes pod stala opieka ginki i ona wie co ma z toba robic.to jest podstawa.kochana wyluzuj sie, napij sie winka i kochajcie sie jutro i w srode.zycze owocnego sexiku.
Paulina ja jadlam jeszcze te babeczki jasne z konfitura jagodowa ale te czekoladowe najbardziej mi smakuja.b. dobre sa.wyszla nam dzis super pizza, najedlismy sie nia jak swinie a tesciowa przyniosla nam jeszcze pelno ciasta z kremem.
a Ty kiedy testujesz?bo temp. masz wysoka.
 
kacha10 paulina i malinowy sen czesc!!!! Bo jeszcze sie nie witalysmy dzisiaj.

Ja juz po wizycie i ginka byla zadowolana z mojego pecherzyka a ja mniej, kazala sie bzykac jutro i w srode, i kolejne podgladanko i jak mi ten wielgachny pecherzyk nie peknie to mi cos da na pekanie. Ale dziewczyny na innym wątku mnie zdołowały i powiedzialy ze to zle ze pecherzyk jest taaaaki duzy i ze to torbiel jest juz i jakas tam miala usuwany laparoskopowo bo nie chcial peknac, wiec jestem zalamana. Zobaczymy co pokaze USG w srode, moze peknie bez pomocy, zobaczymy

Skoro ginka ci mówi, że jest jeszcze wszystko dobrze to nie ma co na siłę szukać czegoś złego. Będzie dobrze :-) trzymam kciuki.
 
amalfi a ile mm ma pęcherzyk? mój pękł pow 27 mm i tez mi sie wydawał duży, ale gin mówił ze jest ok, że ładnie ciałko żółe sie wytworzyło...
 
ja własnie wstałam bo spałam...
u nas pogoda do bani...i kiedy już się obudziłam,ale jeszcze leżalam to odbiło mi się takim kwasem- bleee
o chyba dziecko mi sięobudzilo....:/
amalfi nie bój żaby,zobaczysz w środę pęknie i będzie super!
jak Was tak czy tam,że Wy ze stycznia to wnioskuję,że zima,wiosna -odpada..wiec najlepiej wiosna,jesień!
moja córka się urodziła 19 stycznia,więc chyba też beznadziejnie...:/
paulina temp nic nie znaczy,bo jesteś przed @, więc trzymam kciuki by nie spadła
jakieś przeczucia?
 
Ostatnia edycja:
kacha10, anna czasem wydaje mi sie ze tez ginka moze sciemnia cos, tu sie gruba kase za to placi, a ja sie przeciez na tym nie znam. Ale zobacze, jak nie peknie sam tylko jeszcxze urosnie to przestane jej wierzyc, bo tzn ze dziewczyny na watku o clo maja racje ze cos jest nie tak skoro przechodza to co miesiac i wiedza jak maja wygladac pecherzyki. A tak na marginesie to mnie kluje czasem jajnik, to akurat dobry objaw. Ale niekoniecznie musi cos z tego wyjsc...
 
reklama
Do góry