reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lilou ja licze na owulke w dlugi listopadowy weekend.wtedy moj m nie jest w pracy, zregeneruje sie i bedzie mozna z niego duzo wycisnac.
Paulina twoje temp. mowia ze owulka byla. ja takie mam po owulce a 2 dni przed okresem mi spada do 36,7 i 36,6.pozostaje Ci czekanie.trzymam kciukiaby temp. nie spadla.
agnes u Ciebie trudno stwierdzic owulke jak masz rozne cykle.ja stosuje testy owulacyjne, mierze temp. i moj organizm daje mi znak ze owulka sie zbliza (b. pobolewa mnie wtedy jajnik, no i jest mokro w majtakch).
 
reklama
dukad spprawił cuda:) jeśli jesteś zainteresowana wejdź na wątek staraczki na dukanie:) zapraszam

SUper!!chyba zajrzę, chociaż ja raz próbowałam z Ducanem się wziąć za bary i mdlilo mnie tak strasznie że darowałam sobie po 4 dniach. Chyba nie miałam wystarczająco pomysłów na dania z białek i warzyw:)
ale jestem taką reklamą ze chyba musze wrócić do Ducana!!
 
dukad spprawił cuda:) jeśli jesteś zainteresowana wejdź na wątek staraczki na dukanie:) zapraszam

Ja chciałam przejść na tą dietę, ale się okazało, że wystarczy troche spacerków z psem i przez krótki czas schudłam 3 kg. Dodatkowo uwielbiam owoce, a słyszałam że na dukanie nie można jeść owoców. Poza tym to mam do zrzucenia jakieś 5 kg i mam nadzieję, że właśnie przez te spacerki i zrezygnowanie ze słodyczy, uda mi się to zrobić. Zresztą podziwiam osoby, które wytrzymują na dietach:-)
 
Ja jakoś nie mogę zrzucić wymarzonych 5 kilo, poza tym u mnie wszystko idzie w brzuch i to jest najgorsze więc musze się wziąć za siebie. Teraz się zaczyna idealny sezon na ducana bo owoce się kończą;-)

SUper!!chyba zajrzę, chociaż ja raz próbowałam z Ducanem się wziąć za bary i mdlilo mnie tak strasznie że darowałam sobie po 4 dniach. Chyba nie miałam wystarczająco pomysłów na dania z białek i warzyw:)
ale jestem taką reklamą ze chyba musze wrócić do Ducana!!

*miało być JESTEŚ taką reklamą:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja też się nie nadaje na diety,mnie pasuje zrzucić ok 12kg raz w zyciu bylam na kopenhadzkiej i chodziłam zła jak osa,wyżywałam się na mężu, nie mialam ochoty na nic,wiecznie nabuzowana chodzilam...
więc dałam se siana,teraz się nie dietkuje bo staram się o bebe,a nie chce mieć jojo do kwadratu,więc ja mowię NIET dietom- w dniu dzisiejszym
 
Mayli ja jak czesto wspolzyje to mnie nic tam nie boli a jak mam dluzsza przerwe to potem mam obtarcia.w dodatku mam 9 dc wiec jest tam sucho.mozna cwiczyc miesnie kregla ale ja tego nie robie. a moze faktycznie powinnam.
Jak juz Lamarck kiedys stwierdzil nie uzywane narzady ulegaja redukcji albo degeneracji.;-)

Co racja to racja ale u nas czasu brak i sił na szaleństwa:-/ czasami po takim poście to mnie wszystko boli no i frajda mniejsza.
Najgorsze chyba jednak jest to ze jak długo nie działamy to potem jakoś się niechce i muszę powtarzać że chcę, każdy następny raz już jest super:)
 
kwiatuszku z tego co piszesz o twoich tempkach to jak na moje oko to nie jest temp ciążowa,pewnie niebawem przyjdzie @
dziewczyny jesli się mylę odnośnie temp to mnie skorygujcie.
najczęściej dziewczyny będące w ciąży mają 37,1-37,5 przy temp startowej 36,6
choć regułą to nie jest,ale u większości się sprawdza.gdybyś miała temp na starcie 36,2 to twoja dzisiejsza 36,8 dawałaby podejrzenia o ciążę. a wczoraj jaką temp miałaś??
moja koleżanka byla w ciąży a jej temp caly czas wynosiła poniżej 37,00 więc zobaczymy,choć ja bym się nastawiła na przyjdzie tej nawiedzonej - nieproszonej :(
mayli zmierz sobie jutro z rana temp. w sumie to nie wiem czy mierzysz,czy nie,ale tak z ciekawości

Wczoraj mialam 37,1 z tego co pametam przewaznie tak mam albo 37 albo36,9 ale jest podwyszzona nawet bywa 37,3
 
kwiatuszek 36,9 -37,5 to jest normalna temp w II fazie lutealnej.dziś masz 36,8 więc nastapił spadek który mówi o tym że pewnie @ przyjdzie. a który to twój dzień wyższych temp?? (który od owulacji?) bo ja mam 14 dni temp podwyższoną a potem spada do 36,6 i @ przychodzi
 
Wczoraj mialam 37,1 z tego co pametam przewaznie tak mam albo 37 albo36,9 ale jest podwyszzona nawet bywa 37,3

Dziewczyny tu są przykładowe wykresy ciążowe:
http://mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=12&s_id=5&ss_id=8&l=0&
temperatura po owulacji nie musi być jakaś dziwna... nie jest powiedziane, że temperatura w ciąży po owulacji podstakuję zupełnie inaczej do jakiejś wielkiej wysokości. Tempka w ciąży musi być po prostu większa od 6ciu poprzedzających skok o 0.3 stopnia i musi się utrzymywać przynajmniej 17 dni. Nie ważne czy jest to 36.7 czy 37.5. Dlatego nie ma co analizować temperatury przed terminem @ bo to wszystko na dwoje babka wróżyła. Ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie podwyższone temperaturki, żeby nie spadały :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry