reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Jakby nam wszystkim sie tu udalo zaciazyc w listopadzie to fajne mialybysmy prezenty pod choinke.ja strasznie na to licze.moja mama wczoraj powiedziala mi, ze ona czuje ze zajde niedlugo w ciaze. to jest tak silne przeczucie, ze na pewno sie uda.ona to wie ale nie powie dlaczego tak mysli.jak sie spytalam za ile zajde to powiedziala, ze w przeciagu 4, 5 miesiecy jak nic bede w ciazy.moja mama nie jest wrozka, wiec nie wiem na czym opiera swe domysly.pozyjemy zobaczymy.
Anna cos niska masz ta temp. jaka jest Twoja temp. zaraz po okresie?
Lilou jak czujesz ze owulka sie zbliza to ostro dzialaj.trzymam kciuki. ja wczoraj z mezem zaszalalam po 15- dniowej przerwie i teraz pitka nadwyrezona, musze sie zregenerowac do owulki, dzis mam 9 dc, wiec chyba zdaze.
Ikasia dobrze ze jestes pozytywnie nastawiona.takie nastawienie jest tu nam b. potrzebne.ale Twoje cykle moga byc rozne po odstawieniu tabl. anty.moje przez 8 miesiecy byly idealne, po 27,28,29,30 dni,potem byl 33 dniowy, nastepnie cykl bezowulacyjny 44-dniowy (@musialam wywolywac luteina) a ostatni 35-dniowy.ja widze ze dopiero teraz powrocilam do siebie, bo takie cykle mialam zanim zaczelam brac tabl.najlepiej dzialajcie co 2 dni.powodzenia w starankach.
Devi bedzie dobrze.kazdy ma rozne dni.mi dolki trafiaja sie coraz czesciej.wogle mam problem ze skupieniem sie, ciagle rozmyslam o ciazy i starankach, to stalo sie moja obsesja.musisz byc pozytywnie nastawiona, bo im dalej tym jest trudniej.moze szybko Ci sie uda.moze nawet nas przescigniesz.
 
lilou83 :) Moje cykle hmm z tym też mam problem.. :p Ogólnie mam różnie raz mam okres co 21 dni raz co 25 a nawet zdarzyło się co 34dni.. Dlatego też nie jestem w ogóle zorientowana kiedy to może być.. A np.teraz mam małe obawy bo nie wiem co się dzieje tzn.się akurat dziś mi mija drugi dzień po okresie.. I mąż robi wszystko.. Wiesz o co chodzi.. Ale nadal mam plamienie tzn.się dostałam tak jak przy końcówce okresu.. Czy może się tak dziać kiedy już doszło do zapłodnienia.. ??? Chcemy sobie jak i reszcie Rodzinki zrobić prezencik na święta.. :):):):)
 
Witajcie!!! Od kilku, a dokladnie od 3 miesiecy staramy sie z mezem o malenstwo. Jak narazie bez rezultatu, ale jestesmy dobrej mysli...:-) Oboje przyjmujemy kwas foliowy i zmienilismy diete. W zeszlym miesiacu probowalam testow owulacujnych, ale niestety nie udalo sie :-( Wydaje mi sie, ze oboje z mezem zbyt mocno tego chcemy...
 
kacha to moja mama z kolei mi powtarza,żebym się tak nie napalała:-)
bo dziecka nie można zaplanować,to ono wybiera sobie rodziców i czas w którym się pojawi:tak:
mówisz że pipka nadwyrężona - no leje :-D ale do owulki zregenerujesz się i ją:-)
my dzisiaj siedzimy w chacie bo dziecko chore wiec doopa zbita:no:

macie konta na facebooku?
 
reklama
witaj robin pozdrów las ode mnie :-D
ale fajnie,że coraz nas więcej przybywa,w końcu się rozkręci jak tornado ten nasz wątek:tak:
robin - głowa do góry,w brew pozorom wcale nie tak łatwo o zaciążenie,a Ty już początek masz dobry,że łykasz kwas foliowy. może jakaś obserwacja ciała i cyklu?

agnes napisz mi jeszcze raz bo nie rozumiem:no:
ktory masz dziś dzień cyklu? piszesz,że masz plamienie,ale to jest @??
 
Do góry