reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej dziewczęta,

rano skoczyłam na TSH, ok.15 beda wyniki wiec już bede wiedziała czy z traczyca wszystko ok...oby &&&&&& :)
Devi nie doluj sie!nie mozesz tak na samym poczatku staranek.glowa do gory.badz dobrej mysli.jak bedziesz negatywnie nastawiona na poczatku to szybko sie wypalisz.

Kacha- dzięki, wczoraj miałm poprsotu gorszy dzień :) Wiem, że nie ma co narzekać bo przeciez tak naprawdę dopiero jesteśmy na pocztaku staranek...choć miało byc tak pięknie, cykle miały szybko się wyregulowac i wogóle a tu zycie jest bardziej brutalne :( Choć wierze, ze wszytsko skończy sie dobrze

Ja dzisiaj w super humorze...sama nie wiem czemu...@ już się skończyła...coprawda trwała tylko 3 dni, ale ważne że po odstawieniu tabletek wogóle przyszła i że organizm zaczął sam pracować...w sumie czemu się dziwić...okres miałam 23 wrzesnia, potem 5 pażdziernika i znowu teraz...wiec ladnie się tam wszystko wyczyscilo i jest gotowe na przyjęcie komóreczki

Ikasia- zazdroszcze, że tak ładnie i szybko sie wyregulowałaś :) Trzymam kciuki za szybka fasolke :)
 
kwiatuszek ja tez mialam teraz przed @ plamienia, a jeden dzien przed przestalam plamic i dostalam@
ikasia trzymam za owulke&&&&& w tym cyklu

mayli to pewnie stres, myslenie o tym, poprzestawialo Ci wszystko. Trzeba troche wyluzowac, bo nasz organizm bedzie nam figle platac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej, hej :-)
Dziś tempka 36.40, za parę dni miałam testować, czuję @ że się zbliża każdą cząsteczką ciała. Takiego rozdrażnienia i napięcia już dawno nie miałam. Całe szczęście pozytywne nastawienie mnie nie opuszcza. Oczywiście pozytywne nastawienie do następnego cyklu, bo z tym to już nie ma co się cackać. Jak nie dostanę @ do piątku to idę wywoływać. A z pracą jeszcze nic nie wiadomo, muszę czekać na dyrektorkę, bo jest na urlopie.
No dziewczyny ja nie chce nic mówić, ale nie spotkałyśmy się tu tylko na ploty więc testować i pokazywać 2 kreseczki :-)
 
cześć

u mnie owulacja zbliża się wielkimi krokami....miałam nic nie testować,nie liczyć,nie patrzeć w kalendarz...ale to silniejsze ode mnie.
dziś mam 20dc,w poprzednim cyklu też owul była 21dc. trochę późno....ale jakoś po 3 dniach zacznę brać duphaston- już sama nie wiem czy on pomaga.
nie będę się nakręcać- koniec kropka,na nic się nie nastawiam
dziś rano był mały seksik, wsumie to pierwszy raz od roku...ja nie lubię rano,najbardziej mi pasiło kiedy dziecko spało czyli .13h,wieczorem wcale mi nie odpowiada,bo jestem zmęcozna po całym dniu...ciężko mi znaleźć neutralną porę ...
anna_ w sumie mogłaś się nie wypisać z listy Schindlera:) bo przynajmniej byłoby wiadomo kiedy masz (teoretycznie) @.
 
reklama
anna_ w sumie mogłaś się nie wypisać z listy Schindlera:) bo przynajmniej byłoby wiadomo kiedy masz (teoretycznie) @.

Kochana ja nie mam najmniejszego pojęcia kiedy do mnie zawita @. Wszystko mi się poprzestawiało w tym cyklu :-) ale jak dla mnie moge byc na końcu listy, żeby późnej wystrzelić zupełnie niepostrzeżenie na nowa liste pt: "przyszłe mamy" :-)

Właśnie odebrałm wyniki TSH. Norma od 0,27 do 0,40 ja mam 1,57 wiec chyba wszytko w tym temacie jest ok.

Chyba Ci się popiurkowało :-) horman masz w normie, ale norma to od 0,27 do 4,20 :-) przynajmniej ja miałam taką normę. W każdym razie dobrze że wszystko ok :-)
 
Do góry