reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a zapomniałam dodać że miałam dzisiaj dziwny sen śniło mi się że mamy córeczkę i że spacerowaliśmy z nią we wózeczku :)

ide leżeć bo strasznie mi się kręci w głowie pewnie ciśnienie spada
 
reklama
cześć dziewczynki !!
ale naprodukowałyście, ja dopiero usiadłam, niedawno przyszłam do domu, dzisiaj taki zaganiany dzień, byliśmy z mężem w banku sprawdzić swoją zdolność kredytową, chcemy sprzedać swoje mieszkanie i kupić coś większego, mam nadzieję, że szybko sprzedamy nasze i kupimy jakieś większe, 3-4 pokoje, fajnie by było :-)

Ja niestety dzisiaj dostałam @, no i duuupa, w pt miałam iść do gina, a teraz to nie wiem czy w ogóle jest sens, bo chciałam żeby mnie zbadała, zrobiła cyto, a tak to już sama nie wiem...

Mój mąż dzisiaj stwierdził, że staramy się o dziecko jak najszybciej, nie od nowego roku tylko już hahaha, coś mu chyba na głowę spadło ;)
 
Zrobiłam małe zmiany w tabelce:-) Ja już sama nie wiem kiedy dostane okres więc się wypisuje z konkretnej daty, ale kciuki trzymajcie za mnie też :-)
 
Cisnienie faktycznie chyba leci bo ja tez dzis za dobrze sie nieczulam. mialam caly dzien wolny i nic nie zrobilam.a tak wogle to mnie dzis wszystko wkurzalo, dopiero sexik mnie odprezyl.zaraz sie klade i ide spac, bo jutro rano wstaje.
Devi nie doluj sie!nie mozesz tak na samym poczatku staranek.glowa do gory.badz dobrej mysli.jak bedziesz negatywnie nastawiona na poczatku to szybko sie wypalisz.
Lillly ja rzucilam tabl.11 grudnia 2009.tylko ze my od razu zaczelismy staranka ale na razie nic z tego.a jakie mialas cykle po odstawieniu?
 
Witam Czwartkowo

Ja dzisiaj w super humorze...sama nie wiem czemu...@ już się skończyła...coprawda trwała tylko 3 dni, ale ważne że po odstawieniu tabletek wogóle przyszła i że organizm zaczął sam pracować...w sumie czemu się dziwić...okres miałam 23 wrzesnia, potem 5 pażdziernika i znowu teraz...wiec ladnie się tam wszystko wyczyscilo i jest gotowe na przyjęcie komóreczki , Jeszcze żeby tylko ona chciała przyjsci Ale będzie dobrze...musi być...i stwierdziłam, że ten cykl bedzie należał do nas i nam sie uda...grunt to dobre nastawienie nie?

Tak się zastanawiam, że chyba od jutra zacznę robić już testy owulacyjne...ostatnio zaczęłam testować od 12 dc i sie nie wstrzeliłam, wiec pewnie owu była wcześniej...teraz wolę jej nie przegapic, wiec zaczne od jutra, czyli od 6 dc....








 
witam również czwartkowo,
ja miałam lekki dołek ostatnio.
Rozchorowałam się konkretnie, @ się spóźnia 5-6 dni, wczoraj wieczorem zrobiłam test-jak się pewnie domyślacie negatywny, złapałam doła głównie pewnie przez napiecie przed@ ale pierwszy raz od jakichś 10 lat @ się spóźnia....akurat teraz kiedy ja się staram...strasznie to frustrujące....i jeszcze ta pogoda;-P
 
reklama
Do góry