reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

bafinka dobrze gadasz, cieszmy sie owulka i gwalćmy mezow wtedy do bolu, ja mam taki zamiar. Ja na moja czekam z utesknieniem z pieknym duzym zdrowym pekajacym pecholem. Bo ostatnio czegos takiego nie mialam za cholere!

lilou mam nadzieje ze dzieciatko szybko wyzdrowieje&&&&&&& i nie faszeruj dziecka tak latwo antybiotykami, chyba ze nie ma innej mozliwosci juz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
amalfi przypuszczałam,że dostanie antybiotyk bo nic nie pomagało...moja córa ma prawie 3 lata i teraz dopiero pierwszy raz w życiu bierze antybiotyk
odkąd zaczeła chodzić do przedszkola to non stop śpik jej wargę przecina,3 tyg temu miala anginę,ale obyło się bez atb. bo była to angina wirusowa,a jak jest bakteryjna to dają antyb.
 
Witam sie porannie.dzis mam wolne i dopiero 30 min. temu wstalam.dzis niewiele mam do zrobienia, wiec sie nie przemecze.a jak przyjdzie mezus z pracy to go w koncu dopadne bo ochote na sex mam juz od 4 dni.musze sie obkupic w testy owulacyjne bo w tamtym cyklu zuzylam az 9 paskow. na razie u nas spokojnie bo 8 dc ale im blizej bedzie owulki to emocje beda duzo wieksze.to kto jest najblizej testowania?
Kwiatuszek fajnie ze za mna tesknisz.zrobilo mi sie b. milo.a jak tam u Ciebie?tak sobie mysle, ze ten test za wczesnie zrobilas i moze jeszcze nic straconego. jak sie czujesz?moim kolezankom testy wychodzily pozno, nawet po tyg. od okresu,wiec zuzyly chyba 3 zanim cos pokazalo.a jednej testy nie wychodzily wogle, tylko beta wyszla.dopiero potem test wyszedl pozytywny a juz byla grubo po terminie okresu.

Z mezem mamy zaplanowane 1 dziecko ale tak ostatnio jak chodzilismy po cmentarzu to wpadla mi taka mysl do glowy, ze tak b. kocham mojego meza,ze chcialabym miec z nim dwoje dzieci.a potem pomyslalam, ze mam dziwne pomysly bo jednego nie potrafie zrobic a ja sie zastanawiam nad drugim.powiedzialam to mojemu M i nawet sie nie oburzyl ta mysla, ze chce wiecej dzieci niz 1, tylko sie usmiechnal.wiec do potomstwa chyba juz dojrzal, moze nie w pelni, ale to dobry poczatek.sam powiedzial, ze juz b.chce zeby nam sie udalo zaciazyc.Kwiatuszek a jak tam Twoj M?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kacha10 czesc! Ja w 7dc jestem, my idziemy łeb w łeb prawie, ja dopadlam swojego wczoraj hehe i mam zamiar jutro, ale to moze byc trudne bo sie rozminiemy troche, jak ja przyjde, to on juz bedzie prawie nieprzytomny.
lilou no bo tak jest w przedszkolu, dzieci choruja i choruja, ale jak nie ma innej mozliwosci, to co zrobic?

kacha kurde ja mialam to samo, najpierw nie chcialam zadnego, bo to psuje figure, heh, potem mowie bachne se jedno, ale teraz chcialabym jedno po drugim zaraz, zeby nie wyjsc z pieluch i tych wszystkich bzdetow, poza tym latwiej na swiecie z rodzenstwem. No i problem polega na tym, ze nie wiem jak zrobic pierwsze eh!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny!

Mormalnie nie mam kiedy nawet tu zajrzec! :eek: Masa pracy teraz, a bedzie gorzej w grudniu! Dostalam wiecej zmian w pracy i stad taki kolowrot. Ciekawe, czy mnie jeszcze pamietacie? ;-)

Sle Wam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& na staranka. A u mnie to chyba sie poki co przeistoczy w staranka nieplanowane. Nie amm czasu siedziec nad kalendarzem, wiec tylko i wylacznie spontan.

Buziaki i milego dnia! A ja wracam do roboty.
 
Czesc mary beth pamietamy cie pamietamy wpadasz czasem. Odpoczniesz jak busy sie skonczy! Bedzie dobrze. A moze wlasnie tak mimochodem Ci sie uda zafasolkowac kto wie??
 
Mary w koncu sie pojawilas.ja zawsze wychodze z takiego zalozenia, ze lepiej miec prace niz jej nie miec.wiec pracuj i odkladaj kaske na bobo.moze takim sponatem szybciej zajdziesz w ciaze.wpadaj do nas czesciej i pisz jak tam staranka spontaniczne.milego dnia.

Amalfi faktycznie jedziemy na tym samym wozku.tylko ze Ty sie wspomagasz i u Ciebie moze szybciej bedzie owulka, ja ostatnio mialam pozno, wiec pewnie teraz tez tak bedzie.mierze temp. wiec mniej wiecej bede wiedziala, kiedy to sie stanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kacha10Wiesz u mnie dopiero 25dc jak juz wspomnilam @ przyjdzie albo jutro albo w pt bo oststnio mialam roznie,tempnadla utrzymuje sie nadal wysoko rano37,1 a wieczorkiem jest nawet do 37,7,cycki mam powiekszone ale to jak zawsze przed @.Oststnio cos coraz czesciej boli mnie brzuch np dzis w nocyjak zaraz by miała 2 przyjsc ale jakos zasnełam no i te paskudne wiatry:)Wieczorem objadam sie tostami i ciagle słodkie ale przed @ zawsze jem dużo słodkiego,tak bym chciala zeby sie teraz udało.Moj M wczoraj jak ogladalismy program na tvn style tak slodko sie przytulał do mojego brzuszka.Mysłimy nad tym ze jak teraz sie nie udało to jednak zrobimy przerwe z starankami do wiosny,i tak w tym miesiacu mam do ginki 9 a jak mi sie 2 nie skonczy to 16mam przyjsc mam nadz ze nie przyjdzie i wszystko sie rozwiaze,pewnie ze sie za Toba steskniłam jestes moim odzwierciedleniem.Szkoda ze mandrzejczuk nas opusciła chyba naprawde sie obrazila.Trzymaj sie ciepło ja niedługo musze sie wziasc za te pizze

wzielam pieczarki i obieram przy kompie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej, hej :-)
Ja już po pracy... dziś miałam tem 36.47, więc skoczyła od wczoraj o 0.25 czyli sporo, ale chyba ten cykl całkowicie na straty pójdzie. Nawet mi się nie chce myśleć, kiedy mam owulację, po prostu się poddaję... Czekam na okres i mam dość staranek :-(
A z pozytywnych rzeczy to mozliwe, że jutro dostanę pracę, oczywiście znowu na zastępstwo, ale lepsze to niż nic.

kacha kurde ja mialam to samo, najpierw nie chcialam zadnego, bo to psuje figure, heh, potem mowie bachne se jedno, ale teraz chcialabym jedno po drugim zaraz, zeby nie wyjsc z pieluch i tych wszystkich bzdetow, poza tym latwiej na swiecie z rodzenstwem. No i problem polega na tym, ze nie wiem jak zrobic pierwsze eh!

My chcemy minimum dwójeczkę, a trójeczka to było by marzenie :-) i to najlepiej rok po roku. Ja mam 2 braci, a jednego młodszego o 11mc i sie super z nim bawiłam jak byłam mała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry