reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mayli ja tez myslalam,ze odkladam tabl. anty, boseximy sie 1 miesiac i ciaza murowana.tak mi tez mowila moja lekarka, ze jak odstawie to od razu mam sie starac i na pewno szybko zajde.teraz to wiem, ze nie powinna mowic takich rzeczy bo kazdy organizm jest inny i roznie reaguje.gdyby to bylo takie proste to nie byloby tu duzo kobietek starajacych sie niewiadomo ile.ja wierze w przeznaczenie i mysle, ze ja moge sie tu starac codziennie i nic z tego nie bedzie- jesli mi nie jest pisane teraz zajsc w ciaze, a moze bedzie taki moment, ze z mezem bzykniemy sie 2 razy w miesiacu i moze w koncu zaciazymy, bo akurat tak mialo byc.juz samam czasem nie wiem co o tym myslec.
 
reklama
ale ze mnie blondyna...nasmarowałam mega posta i sama go skasowałam, wrrrrrrrrrr

Witaj Julieet- ja tez jestem z Wroclawia a dokladnie z Jagodna wiec nie daleko Ciebie :D
dr. Pajatsz ma faktycznie dobre opinie we Wro. Ja osobiście od zawsze chodze do kobitki do przychodni na Krynickiej na Gaju (dla Wroclawianek:)). Nie czekam długo na wizyte, jeste na NFZ i jeste zadowolona.
ale fajnie, że jest nas tyle z Wrocławia, nie spodziewałam się, devi, to jesteśmy praktycznie sąsiadkami :-)
a do tej przychodni na Gaju też chodziłam, ale wkurzało mnie, że nie ma tam w gabinecie USG :dry:

lilou83 i jak się odnajdujesz we Francji ?? pracujesz ?? myśmy swego czasu też rozważali opcję emigracji, ale na rozmowie tylko się skończyło, u nas jest odwrotnie, mój mąż bardzo by chciał, a ja nie hehe
ja wczoraj robiłam bigos, też zrobił furrorę, chociaż ja nie lubię :-p

Ania, a jakie studia skończyłaś ?? my obydwoje z mężem jesteśmy po fizjoterapii i obydwoje nie pracujemy w zawodzie, mąż dorabia masażami, a pracuje w takiej firmie marketingowej, a ja gdyby nie to, że skończyłam drugi kierunek, to w życiu bym pracy nie znalazła, generalnie u nas we Wro ciężko jest z pracą...
A co masz za pieska ?? My od miesiąca mamy 3-miesięczną golden retrieverke, czort z niej okropny :-)

Mayli, też planujemy zastosować metodę 'double impact', ciekawe czy zadziała, a apropos witamin, to wyczytałam gdzieś, że selen wspomaga ruchliwość plemników...
 
julieet i reszta mafii z Wrocka byłam ostatnio pierwszy raz w życiu tak na prawdę na kilka dni w waszym mieście i przeprowadziłabym się dziś jakby mi tylko ktoś zaproponował. Wrocek jest śliczny, macie taką piękną starówkę, te kamienice, czuć wszędzie klimat które w wawie nie ma;-(
 
kacha10, dzięki za przywitanie :-)
ja z kolei mam takie nastawienie, że pewnie nie uda nam się tak łatwo zajść, za to mojemu D wydaje się, że to takie proste, ehhh faceci, zobaczymy jak to będzie w naszym przypadku
 
Mayli ja mysle ze los taki wredny. bo ja po odstawieniu tabl. mam regularne cykle, na poczatku mialam po 27, 29, 30 dni, wyczuwalam owulacje, kochalismy sie w te dni i nic.1 tak bylo przez 8 miesiecy, potem mi sie wtrafil cykl bezowulacyjny, jak spoznial mi sie okres to juz mielismy radoche, dostalismy grzybice (gdzie my nigdy nie mielismy zadnej infekcji a wspolzyjemy 10 lat) i ginka powiedziala, ze moze to byc objaw ciazy, zrobila mi usg i wyszlo ze cykl bezowulacyjny i nadzieja prysla.musialam wywolywac okres luteina bo chcialam juz rozpoczac nowy cykl.teraz mialam cykl 35 dniowy, temp. pokazala ladny wykresik, owulke wyczailam przez testy owulacyjne, temp.,i moj orgaznim tez mi dawal znaki, sexu bylo mnostwo i dalej nic. zaczynam myslec czy nie blokuje mnie psycha i ten stres.maz nie byl badany wiec tez niewiadomo co z nim.ale takie podejscie ja maja faceci nam napewno by sie przydalo i byloby latwiej.
 
Mayli, ja też uwielbiam Wrocław, to naprawdę świetne miasto, wszystko tutaj można znaleźć no i ludzie też są fajni :cool2:
Wpadaj do nas w odwiedziny :-)
 
kacha10 ciągle się zastanawiam nad kobietami gdzieś w amazonii czy w innych dzikich miejscach, tam kobiety nie mają takich problemów, dla nich to jest oczywiste że zachodzą i już, tam się nikt na tym nie zastanawia
U mnie to na pewno też trochę psychika, ja ciągle myślę, wsłu****ę się w organizm, wiem, jakoś czuję ze będę wiedziała jak zajdę ale i tak codziennie mam nowe objawy:sorry:
zwłaszcza na kilka dni przed @ no i standardowo robię teścik jakoś 3-4 dni przed @ jak jakaś wariatka ale to hormony mi każą na pewno, przedsiębiorstwa produkujące testy powinny mi dać zniżkę stałego klienta:-D
 
Julia ja kupilam teraz mojemu M witaminy salfazin tam jest cynk, wit.A, C,B6, E.cynk ponoc jest b. potrzeby zolnierzykom, selen z reszta tez.moze Ci sie szybko uda zaciazyc, a bralas tabl. anty? ja zawsze myslalam, ze we Wrocku latwiej o prace.ale wida, ze mlodzi ludzie wszedzie maja przekichane z ta praca.
 
reklama
Do góry