reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Za pół godz ide na pierwszą wizytę i trochę się boję... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok :happy2:.
 
A wszystko dobrze :happy: Slyszeliśmy jak bije serduszko naszej dzidzi :-D W środę idę na kolejną wizytę ale już na NFZ. Mam być na 7.00 to mnie gdzieś wciśnie w kolejkę żebym becikowe dostała. Lekarz bardzo fajny i chyba on mi będzie prowadził ciążę tylko nie wiem jak to będzie z dojazdami do warszawy ale jakoś dam radę :happy:.
IMG_20140917_201708.jpg
A to nasze maleństwo :-)
 

Załączniki

  • IMG_20140917_201708.jpg
    IMG_20140917_201708.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 41
7 tydzień :happy:
Tylko nie wiem na kiedy wyliczyło termin bo nam nie wydrukowało na zdjęciach z usg ale w środę się zapytam jak będę. Mi się wydaje że na kwiecień będzie termin. :-)
 
eeee jak 7 tydzień to połowa maja wychodzi :-) ja z Haneczką miałam na 21 maja termin.. sama się w maju urodziłam :-) i mój mężul też majowy :-):-)
 
To maj macie urodzinowy w sumie za jednym zamachem 3 imprezy :-).
Super że termin na ten miesiąc bo ciepło i z wuzeczkiem całe wakacje :-D.
 
po raz pierwszy z narzeczonym staramy się o dziecko, a na grudzień mamy zaplanowany ślub :) staramy się jakoś od wakacji i póki co do biorę kwas foliowy i płodność faza 1 i 2 z baby and mama med. Jakoś w przyszła niedziele ma @ ale zobaczymy mam nadzieje , że się nie pokaże i zobacze II kreseczki na teście :)
 
reklama
krysiulek powodzenia!!!!!!!! i kciuki!!!!!!! za dwie krechy!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

klari no w sumie to dwie imprezy urodzinowe...bo Haneczka urodziła się i zmarła 23 stycznia...
ale w sumie trzy imprezki bo ślub 12 maja braliśmy więc 8 moje urodzinki, 12 rocznica a 17 męża urodziny :-D
a Zuzia moja z marca jest i teraz na marzec termin mam więc dzieci będą marcowe ;-)
 
Do góry