reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pyscek dokladnie o czym chcesz :-) o nowej pracy o filctrzaczkach swoich pasjach .... a jak kiedyś zechcesz wrócic do staranek to my chetnie będziemy Cie wspierały!!!!

Moja Zuz dzisiaj do przedszkola pierwszy raz pomaszerowała, ona dzielna buzi, buzi ppapa a ja w ryk :-D:-D:-D
 
Magd.a dziękuje :happy2: Co tam słychać u ciebie ?
Rurka hehe mała dzielniejsza od mamusi :-D

Czuje się jak by mi ktoś żołądek wywlekł na lewą stronę i go jeszcze na dodatek skręcał.. :baffled:
 
A i właśnie powtórzyłam i od razu II :-D.
Tylko teraz ciągle się zastanawiam co mamy zrobić czy wrócić do Pionek do rodziców czy zostać w Warszawia ale nie wiem co będzie z pracą moją. Bo przy umowie zlecenie nic się nie należy z tego co wyczytałam na internecie...
 
Rurka a jak tam Zuzia po przedszkolu zadowolona?

Jutro się umawiam na wizytę i będę po niej myśleć co dalej. Na weekend chyba pojade do rodziców pogadać z mamą o najlepszym wyjściu może coś mi doradzi. :happy2:
 
Zuzia bardzo zadowolona :-) ale pojechaliśmy po nią przed 15 (o godzinę wcześniej) bo już nie mogliśmy wytrzymać bez niej :-D jak nas zobaczyła to tak się do tatunia przykleiła ze go puścić nie chciała i całe popołudnie tak się na zmianę do nas tuliła...kochana malutka żabka :)

A co do Twojej sytuacji to masz dobry pomysł nie ma jak pogadać z kimś doświadczonym, mądrym i kto nam dobrze życzy :-D...
 
reklama
Po mału się przyzwyczaicie do tego że jest w przedszkolu. :happy2:
To dobrze, że małej się podobało to podstawa po jak się nie podoba to później jest problem.

Mam nadzieję, że mi coś mama doradzi. Sama mnie rodziła jak miała 19 lat. :happy2:

Wizytę u gina mam na 13 października dopiero bo nie było wcześniej żadnych terminów w sumie nie dziwie się do niego zawsze się trochę czeka.
Tylko mam nadzieję, że nie minie mi do tego terminu 10 tydz bo podobno trzeba do tego czasu zrobić badania, żeby becikowe nie przepadło.?
 
Ostatnia edycja:
Do góry