reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek gratuluję, ładna posada :) Może to przykre co napiszę - ale nie można zamykać się wyłącznie w staraniach. Nie zrobię remontu, nie pójdę do nowej pracy, nie pojadę na urlop, bo pewnie zajdę/będę w ciąży i kicha wyjdzie. Ja długo tak robiłam i wiele mnie ominęło, a w ciąże zaszłam po roku. Zostałam w starej pracy, nie mam awansu/podwyżki, nie pojechałam na wycieczkę po ślubie. Potem dotarło do mnie, że życie to nie tylko dziecko, że trzeba robić także coś dla siebie, bo nawet jak się urodzi, to wciąż jesteś kobietą. Kupiliśmy dom, zaczęliśmy w nim dłubać i po kilku miesiącach zaszłam. Dobrze, że robisz coś dla siebie! W ciąży będziesz i urodzić piękne,zdrowe dziecko, ale do tej pory trzeba żyć :*
 
reklama
pyscu gratuluje pracy odpocznij psychicznie nabierz nowych sil i na pewno ci się uda zajdziesz w ciąży i urodzisz upragnione dziecko
 
tak powtarzałam, wynik ten sam ... wczoraj wyszalałam się na weselu a dziś mam plamienie :eek: haha chyba za bardzo szalałam bo przyśpieszyłam proces wylatywania krwi :-D:-p hehehe .... samopoczucie dobre :-) wszystko po wczorajszym mnie boli :p ale pozytywnie jest :-D
 
Witam ponownie (po raz 3 jak się nie mylę :confused:)
Widzę, że jest tu jeszcze parę staraczek za moich czasów :-)
Mam nadzieję, że teraz zostanę już na dłuugo tu ;-).

Pyscek
dziewczyny mają rację zajmij się sobą i innymi rzeczami niż zajście w ciąże a na pewno ci się uda. :blink:
Ja przestałam o tym myśleć obrałam inny plan i chyba jestem w ciąży.. Bardzo mnie cycki bolą i @ jeszcze nie mam a powinnam najpózniej dziś dostać ale czekam do przyszłego tygodnia i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
Tylko, że mogłabym za miesiąc zajść bo zmieniłam pracę i pracuję jeszcze przez miesiąc na umowę zlecenie a później jak by się udało to stała umowa. A nie chcę wracać do rodzinnego mista bo podoba mi się w Warszawie.

Ale tu cichoo... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny powiem Wam szczerze, że ja już od jakiegoś dłuższego czasu nie myślę o staraniach, zajmuje się sobą i swoimi sprawami ... wesela dwa zabrały mi dłuższy czas - przygotowania, prezenty itd ... potem filctrzaki, dom, nowa praca - więc badania dokumenty itd ... teraz mały remoncik i tak się wszystko ciągnie, nie mam czasu na myślenie o staraniach, a w zasadzie wogóle to już teraz jak pojadę do gin to powiem mu że już narazie nie chce podchodzić do transferu .. chce przerwy ... mam swoje powody ...
 
I bardzo dobrze trzeba korzystać z życia. :blink:
Ja dziś robiłam test i wyszły | | :-D. Mam nadzieję, że się nic nie stanie i wszystko będzie dobrze do samego końca. :-)

Kurcze ale tu się pusto zrobiło. Co się stało, że tak dziewczyny pouciekały.?
 
reklama
Do góry