reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
nie testuje bo nie mam czasu hehe ... najpierw wesele bratra teraz latam i zalatwiam papiery do nowej pracy a w sobote kolejne wesele wiec gdzie tu miejsce i czas na test czy bete jak nie przyjdzie @ to w nast tyg może zrobię bo pewnie beda z kliniki dzwonic
 
to dopiero 12 dni po? ... spokojnie to narazie nic nie musi oznaczać... poczekaj kilka dni i powtórz albo betę zrób... :) musi się udać!!!!
 
Negatywny test zwłaszcza zrobiony tak wcześnie nie musi zawsze oznaczać braku ciąży, dlatego najlepiej wykonać drugi np. po tygodniu. Taki urok testów ciążowych, że najwięcej wyjaśnia wynik pozytywny :)
 
zamierzam powtórzyc test w piątek jeżeli wyjdzie to samo czekam na @ ... ale już odpuszczam starania i poswięcam się nowej pracy .. a potem jak sie ulozy w pracy bede myslec znow ....
 
reklama
Magda otwierają u nas galerie i ma być tesco - załapałam się do niego na stanowisko asystent skarbca :-) praca bardzo odpowiedzialna ... więc chce się skupić bardziej tutaj, a jak się już wdrąże poważnie to wtedy wrócę do starań o ile lekarz mój pójdzie na takie coś ...
 
Do góry