reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
pyscek - trzymaj się dzielnie... już niedługo będzie po wszytskim...a Ty zaczniesz zbierać nowe siły i wiarę ze się uda! trzymam za Ciebie kciuki nieustannie.
 
ja jestem po nieudanej pierwszej IUI... teraz czekam na wizytę u gina i w lipcu kolejne podejście... ale nie poddaję się, trzeba próbować do skutku...
 
Jutro dzwonię do lekarza - dostałam nr i umawiam się na konkretny dzień i godzinę - niestety muszę jechać na szpital na zabieg czyszczący ... jajniki są ok, pęcherzyka ciążowego nie mam (czyli wypłynął lub się wchłonął) za to endo mam 23 mm :szok: i dlatego skierowanie na szpital .. zapewne w piątek będę musiała iść ...
 
przepraszam, że tak pozwolę sobie wstawić małą reklamę :p mam kilka moich robótek na sprzedaż - nie będę ustalać ceny jeżeli któraś będzie coś chciała sama proponuje cenę (+ do tego koszt wysyłki doliczę ) jeżeli macie ochotę na inne zabawki to zapraszam na moją stronkę na FB - Filctrzaki - https://www.facebook.com/filctrzaki?ref=hl jeżeli nie macie fb i miałybyście ochotę pooglądać moje cuda lub zamówić / podsunąć pomysł na coś fajnego zapraszam piszcie - z chęcią opublikuję zdjęcia co już zrobiłam :)
Dziękuję za uwagę :) i przepraszam za spam



20140326_151535.jpgIMG_2732.JPGIMG_2801.jpgZdjęcie0056.jpg
 

Załączniki

  • 20140326_151535.jpg
    20140326_151535.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_2732.JPG
    IMG_2732.JPG
    63,5 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_2801.jpg
    IMG_2801.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 25
  • Zdjęcie0056.jpg
    Zdjęcie0056.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 25
Pycholku... pamiętaj, że ja zawsze jestem z Tobą :* od samego początku :)

Witam nowe staraczki :) największa nie-staraczka na wątku :)))
 
reklama
Witajcie Kochane
W środę pojechałam do szpitala, po przyjęciu mnie, podłączeniu wenflonu i pobraniu krwi prawie im nie zemdlałam na krzesełku bo baba zamiast robić swoje to kur... bawiła się w mojej żyle i nie umiała mi wsadzić wenflonu :-/ potem po zbadaniu usg stwierdzili że podadzą mi tabletkę miałam po niej skurcze i silne krwawienie wraz ze krzepami leżałam na łóżku i cierpiałam lekko ponieważ te skurcze i ból dało się przetrzymać, wieczorem już miałam małe krwawienie. W czwartek (święto) mało lekarzy mojego prowadzącego nie było na oddziale, zbadali mnie rano na obchodzie i po usg ordynator uznał że podadzą mi drugą tabletkę :-( to był koszmar ... skurcze,ból brzucha, bardzo silne krwawienie ze skrzepami nie nadążyłam zmieniać podpasek ...całe szczęście że łazienka była na sali gdzie leżałam a nie musiałam się czołgać na sam koniec korytarza ... poszłam a raczej zaciągam się do pielęgniarki po lek przeciwbólowy, a potem przyszła do mnie i dała mi zastrzyk w tyłek :-( bolał mnie jak diabli nie mogłam się przekręcić na tą stronę po zastrzyku ... z bólu i bezsilności że nie mogę nic zrobić rozpłakałam się, same łzy mi leciały ... ale ból po jakiejś chwili ustał... w piątek rano miałam wyjść, lecz po zbadaniu mnie stwierdzono że mam nic nie jeść i o 14 przeprowadzą zabieg .. więc przez 9 godz nic nie jadłam i nie piłam :-( potem dostałam fartuszek/mundurek do zabiegu rozmiar XXL co ja noszę S lub M to wyglądałam w nim jak w worku na ziemniaki :-/ bez komentarza ... po wszystkim na sali miałam kroplówkę i spałam jak zabita .. obudziłam się 17.30 a dopiero po 18 mogłam coś zjeść .. a tak byłam spragniona i głodna że co bym nie dostała zjadła nie patrząc co to jest.. ale musiałam czekać. Po zabiegu nic mnie nie bolało, lekko mnie w brzuszku ćmiło, ale nie wiem czy to nie z głodu .. no i dziś w końcu mnie wypuścili do domu ... dostałam leki i mam brać przez miesiąc ...
 
Do góry