reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Magdo badań nie robiłam tylko to monitorowanie :) dziś bolą już trochę mniej nie wiem co to oznacza ale chcę żeby tylko jedno znaczyło ;P
Powiedz a co to za lek duphaston [pamiętam że moja mama kiedyś go brała czy to nie są jakieś leki hormonalne?? A kiedy powinnaaś dostać @? :) ja 12 stycznia
 
Magdo badań nie robiłam tylko to monitorowanie :) dziś bolą już trochę mniej nie wiem co to oznacza ale chcę żeby tylko jedno znaczyło ;P
Powiedz a co to za lek duphaston [pamiętam że moja mama kiedyś go brała czy to nie są jakieś leki hormonalne?? A kiedy powinnaaś dostać @? :) ja 12 stycznia
Monitoring cyklu ? :) najlepiej określa czy owu nastąpiła :)

Duphaston ja stosuję bo podobno mam cykle bez owulacyjne i muszę wspomagać mój progesteron.
A duphaston przy ciąży podtrzymuje ją :)

To mój pierwszy cykl z dupkiem, podobno @ przychodzi do 7 dni po odstawieniu, ja dziś biorę ostatni dzień więc będę oczekiwała na @..
 
dokładnie i owu była dlatego umieram z ciekawości czy się udało :)) a skąd się dowiedziałaś że masz cykle bezowulacyjne?? chodziłaś na jakie badania?
 
byłam u lekarza w pierwszym cyklu byłam bardzo zaskoczona, bo temperatura mi skoczyła itp. a lekarz nie widział śladu po owulacji. W drugim cyklu jak poszłam do niego to faktycznie nie miałam jeszcze owulacji a miałam po 12 pęcherzyków na każdym jajniku.. dostałam luteinę na wywołanie @ i mam stosować duphaston przez 3 miesiące na wyregulowanie cykli.

Badania miałam robione :) praktycznie wszystkie możliwe :) z medycznego punktu widzenia nie mam przeszkód żebym zachodziła w ciąże :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry