reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a nie wiem Vin, wiem, że powinnam poczekać i najlepiej zatestować dopiero w przypadku gdyby @ mi się spóźniła ale ostatnio kupiłam nowe testy, 10 sztuk, czułość 10 mIU/ml i mnie kusi, żeby je sprawdzić :-p :-p

jak sądzicie kiedy można najwcześniej siknąć, żeby była jakakolwiek szansa, że coś wyjdzie? (o ile cokolwiek się tam wykluło)
 
Kochane jak miło wejść po ciężkim dniu z pracy i przeczytać tyle miłych komentarzy od Was i kciukasy dziękuję kochane jesteście :*
Karola jak nie jak tak musi się nam udać !! wykresik masz piękny oby temp nie spadła i II krechy murowane, tylko nie rób przed @ tylko poczekaj kilka dni po terminie :) abyś miała lepszy rezultat i ciemniejsze kreseczki :)
 
Cześć Dziewczyny...
Czytam te Wasze opinie, rady i jestem pod wrażeniem wszystkiego co tu jest napisane, serce się kraje że tak trzymacie kciuki jedna za drugą bez żadnej zazdrości, wszystko takie szczere i od serca :)
Pyscek i Karola ​ja także Wam gorąco kibicuje i będę zerkała na forum w celu przeczytania radosnych nowin :)
 
reklama
Do góry