reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam,

Mam do sprzedania zastrzyk Ovitrelle w penie. (oferta tylko na Rzeszów, gdyż produkt musi być przechowywany w lodówce, więc w grę wchodzi jedynie odbiór osobisty)
Preparat Ovitrelle stosuje się u kobiet, które są poddawane leczeniu mającemu na celu stymulacjęjajników w celu wywołania owulacji (uwolnienia komórki jajowej przez jajniki) i wytworzenia wjajniku specjalnej struktury (ciałka żółtego), która ułatwia zajście w ciążę. Może on być stosowany ukobiet leczonych z powodu bezpłodności (techniki wspomaganego rozrodu, takie jak zapłodnienie invitro) oraz u kobiet, u których nie występuje owulacja (ich jajniki nie uwalniają komórek jajowych)lub funkcja owulacyjna jest niewystarczająca (ich jajniki rzadko uwalniają komórki jajowe).Preparat Ovitrelle jest dostępny wyłącznie na receptę.

Zainteresowanych prosze o PW.

Pozdrawiam :)
 
martuska
GRATULACJE !!!! :))) nawet nie wiesz jak się cieszę, że Ci się udało:)))

Pyscek
Trzymam kciuki :)

Magda
Jak tam Twoja wyrośnięta fasolka? :) Powiedz mi jak się czujesz :)

A jeśli chodzi o mnie to wybaczcie, że się nie odezwałam wcześniej, ale... :)
4go września o 5:10 przyszedł na świat (to ładnie powiedziane, bo powinnam napisać został wypchnięty ;P ) mój cudowny synek Dawid :) 56cm, 3800g, 10/10 :) Udało nam się siłami natury, na sali porodowej ok 3-4h :)
Dziś kończy 3ci tydzień i przyznam, że nie wiem gdzie ten czas minął... tzn wiem... gdzieś między pieluchami... cyckowaniem... zawalonymi nocami itd ;P

pozdrawiamy wszystkie staraczki :)
 
Vin kochana, gratuluję!!!! Cudne wieści :) Cieszę się, że szybko poszło i Dawidek jest zdrowy! O zdjęcie proszę!!! W którym szpitalu rodziłaś?

U mnie dobrze, czuję się trochę lepiej, a Zosia waży już ponad kilogram i ma się świetnie. Jeszcze 2,5 miesiąca i będzie na świecie, doczekać się nie mogę :)
 
Witam wszystkie staraczki i przyszłe mamusie. Przeglądam sobie od kilku dni to forum które zresztą znalazłam przez przypadek i postanowiłam że napiszę, może dlatego by upuścić z siebie trochę ciśnienia lub by mieć kogoś z kim można pogadać i przestać zadręczać partnera czy przyjaciół...
Staramy się o dzidzię już ponad dwa lata, po ponad roku stwierdziłam że jednak jest coś nie tak i musimy udać się do naszego GP , od naszej pierwszej wizyty do dziś minął prawie rok i co udało nam się to tylko zrobić podstawowe badania czyli hormony, usg, badanie nasienia...Usg wykazało że mam PCO co mnie załamało, odkąd pamiętam mam nieregularne miesiączki, długie cykle ale zawsze wszystkie badania wychodziły bardzo dobrze a tu nagle taka ironia losu w momencie gdy podjęliśmy decyzję o powiększeniu rodziny...Nasz GP skierował nas do Szpitala kobiecego w Liverpoolu z czego akurat się bardzo cieszę bo same dobre opinie na ten temat słyszałam i mam nadzieję że nam tam pomogą. Dokładnie 2 tyg. temu byliśmy na pierwszej wizycie, jak narazie nasz lekarz wydaje się całkiem kompetenty więc tym bardziej nadzieja większa. Plan jak narazie jest taki że do 25.11 musimy powtórzyć wszystkie badania które robiliśmy dotychczas a ja dodatkowo mam mieć spr. drożność jajowodów :( Mam nadzieję że przed świętami bedziemy już wiedzieć co dalej...Nigdy nie sądziłam że będę musiała przez to wszystko przechodzić, czas ucieka a ja nie mogę nic poradzić bo niestety nie mam na to wszystko żadnego wpływu :( To czekanie od miesiączki do miesiączki jest straszne, testy owulacyjne , testy ciążowe i mokry dywanik łazienkowy od łez wszystko to może załamać i doprowadzić do utraty zdrowego rozsądku, rok temu moja młodsza siostra zaszła w ciążę nieplanowaną a ja odczułam to jako zdradę, była mi najbliższą osobą z którą mogłam o tych moich troskach porozmawiać, zwyczajnie się wygadać a tu nagle taka wiadomość, pokłóciłyśmy się tego wieczoru gdy mi o tym powiedziała , długo ze sobą nie rozmawiałysmy- wiem brzmi to strasznie :( Bałam się że nie będę mogła być taką ciocią dla tego maleństwa jaką kiedyś wyobrażałam sobie że będę, bałam się tej zazdrości...Urodziła ponad miesiąc temu śliczną dziewczynkę która mimo wszystko skradła moje serce, przeprosiłam siostrę za wszystko i jest jak dawniej między nami...
Nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak, czy ta chęć posiadania dzidzi jest tak wielka że przesłania zdrowy rozsądek?
Trochę Wam tu pomarudziłam, za co przepraszam :) chyba dziś taki dzień , ogólnie to po tym jak się dowiedziałam że jednak mam problem z PCO odpuściłam w sensie przestałam spr owulację, wyliczać, mierzyć bo wiem że będzie bardzo ciężko i długa droga przed nami i sami bez pomocy medycznej nie jesteśmy w stanie nic zrobic....
Pozdrawiam bardzo wszystkie forumowiczki i gratulację dla tych którym marzenie się spełniło i oczywiście trzymam kciuki za wszystkie te panie które dążą do jego spełnienia :)))
Monika
 
Moniko na poczatek Witam!

Ciesze sie ze tu dolaczylas,ja kiedy zaczelam swoja walke tez trafilam tu przez przypadek i nie zaluje ani dnia spedzonego tu z dzewczynami...


Dwa lata to tak jak ja! Po roku diagnostyka (taka procedura) My juz jestesmy na etapie planowania IuI (ze wzgledu na armie emka) ale to dluga historia.

Bardzo poruszyla mnie historia Twoja i Twojej siostry. Jestem w stanie zrozumiec twoje rozzalenie kiedy ona zaszla w ciaze. Ja mialam taki sam zel do mojej kuzynki kiedy obie sie staralysmy a ona zasza urodzila dwa tyg temu a mnie nadal to boli. Tyle ze ty przeprosilas...a ja sie oddalilam od niej nei utrzymuje z ia kontaktu na fejsie nie lajkuje jej zdjec,ale nie z zazdrosci tylko ze zlosci na nia ze kiedy ona walczyla szukala wsparcia we mnie a kiedy juz zaszla zapomniala ze ja nada walcze..


Zagladaj do nas czesciej i zapraszamy na inne watki.
 
reklama
Specjalnie dla Was Dawidek przesyła pozdrowienia :)
IMG_2149.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2149.jpg
    IMG_2149.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 36
Do góry