reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
witajcie,
jak mija Wam weekend ??
u mnie leniwo :p wczoraj rano w klinice wizyta, potem pogaduchy u babci a wieczorem słodkie lenistwo w łóżku z moją kotką .. bo mąż uciekł do kolegi ;/ a dziś pierwszy zastrzyk w nowym cyklu zrobiony ...
miłej niedzieli życzę :*
 
Karola a u mnie chyba powodem byla nieregularna @, z tym nie wiedzialam czy mam owulacje, a do tego blokada psychiki.. poszlam do pracy, przestalam myslec i w lipcu sie udalo... Martuskaa gratulacje ogromneee :)
 
może jednak jeszcze nie wszystko stracone w tym cyklu, właśnie odkryłam śluz jak białko jajka :szok:

lewy jajnik napieprza... trochę szkoda, że nie prawy, mógłby się leń wreszcie obudzić :wściekła/y:
 
pyscek coś tam minimalnie prawy zapikał, ale tylko z raz czy dwa razy, zdecydowanie znów owulka z lewego :no: czyli duuuupa blada z tego będzie :-(


nie wiem dlaczego ale tak mi się ubzdurało, że zajdę dopiero z prawego :eek:

wszystkie owulacje od tej pory (aż 5 sztuk) było z lewego i ciąży jak nie było tak nie ma, czyli wniosek nasuwa się sam, z lewego zajść się nie da... może lewy jajowód jest niedrożny? :confused::confused:
 
kochane trzymajcie jutro kciuki za mnie a raczej za moje pęcherzyki
yes2.gif
bo jadę jutro na monitoring mam nadzieję,że będą piękne duże i gotowe na iui
laugh.gif
coś czuję,że w tym tygodniu będę miała następną
p.gif


wiesz co coś w tym jest, bo teraz miałam wielki pęcherzyk w lewym i wszystko cała iui zależałą od niego a prawy nic a nic nie bolał, raz zakuł leciutko ... i co brak ciąży ... teraz stawiam na prawy :p
 
reklama
Do góry