reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
BIgCH kasa fajna bo kieruje biurem i jestem prawą ręką szefa do tego niby 8h od pn-pt ale i tak przychodze pozniej a wychodze wczesniej,wiecej wolengo mam wiec niby git ale jestem naprawdę podstawowym i b.cennym pracownikiem ze względu na stanowisko i to ze wykonuje prace która podtrzymuje cała obsł.klienta a szef mi takie ceregiele robi z umowa i kombinuje ze motywacje mam -100,zamiast pokazywac ze mu zalezy....eh

więc nie mam co juz tu szukac.....
 
Soglam a nie dawałas do zrozumienia że bez umowy odejdziesz???
Może zwyczajnie powiedz że nie jestes w stanie dłużej pracować na takiej zasadzie
 
Iwasek oczywiscie,że mówiłam i juz raz prawie odeszłam mówiąc ze tak to nie ma sensu tym bardziej ze przy zatrudnienieu była inna gadka ale mi tak naparwdę nigdy nie zaleząło na tym co jest na umowe i...tym bardziej ze ja w ogóle nie choruje ale jak się zastanowiłam co z macierzynskiem i ewentualnym kredytem i tym ze chce isc szybko na l4 w ciązy to stało się istotne...

Lily trzymam kciukasy...
 
Ostatnia edycja:
ALe co słyszysz w odpowiedzi?
W sumie właśnie z powodu mam nadzieję szybkiego zafasolkowania siedzę jeszcze w obecnej firmie. Pójde na zwolnienie i nie będę sie stresowała. A w nowej firmie wiadomo..kres próbny,później umowa na czas okreslony. Za długo jak dla mnie.
Soglam dziwne podejście tego Twojego pryncypała . Skoro jesteś cenna dla firmy powinni sami zabiegać o to byś została.
;/
 
Iwasek och to jest własnie dylemat...tylko ze szef chce mi pojsc na reke i dac premie zeby macierzynski był wysoki ale ja mówiłam ze chce wrócic zaraz po macierzynski a teraz w ogóle nie chce tu juz pracowac...a na pewno nie wraca po macierzynskim...
a co z tego ze nowa firma,jak mnie zwolnią ze wzgl na ciąze to znajdę inną pracę,we wrocku nie ma tak zle z tym...jestem młoda i mam dobre cv wiec nie powinno byc problemu a nie chce się łudzic ze od razu zafasolkujemy bo nie ma sensu się nakręcac,a akazdy miesiąc dłuzej jest katorgą...
trzeba podjąc ryzyko...
 
Ostatnia edycja:
Najważniejszy jest spokój i satysfakcja z pracy. Jeżeli sie męczysz to szukaj czegos innego i zmykaj!
 
Hej, właśnie mam przerwę i robię obiad mojemu lubemu:) niestety jak on przyjedzie to ja już na nudnym wykładzie przesiedzę godzinę...
Lily również trzymam &&&& :) i oczywiście pisz co i jak zaraz po wizycie:) na pewno będzie dobrze.dziewczyny a robiłyście test kiedyś wcześniej niż 1 dnia spodziewanef @??
 
reklama
szkoda mi tylko tych moich klientów noa le fakt,męcze się strasznie i w ogóle nie odgaduje z szefem...on ma wieczne problemy fonansowe,to prywciarz i kombinuje zeby jemu było dobrze...wiec co tu duzo mówic...eh
 
Do góry