reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej dziewczyny ;) dzis u mnie przyszła @ ale nie piszcie ze tulicie i przytuylacie bo ja nie rozpaczam... jest @ to trudno... bedziemy sie starac do skutku.... w tym miesiacu zrobimy tylko badania armii. mialam dzis fajny dzien bo byłam z dzieckiem, ktorym sie opiekuje na super spacerku... fajna pogoda swierze powietrze..... super ;) weekend tez byl bardzo fajny..... jestem bardzo zadowolona z castagnusa bo nie bolał mnie brzuch przed @. teraz 2 dni wezme ostatnia serie CLO a pozniej odstawiam chemie i zostaje tylko wiesiolek i castagnus..... i wracam na silownie bo za duzo juz tego cackania sie ze soba ;)
 
rastafiaranka ja tez swierdziłam ze trudno jak dostała w piątek @ i cały weekend przebalowałam i juz o tym nie mysle teraz sie zwalniam z pracy i szukam nowej przy okazji nie bedzie jakos się spinac ale bedzie co bedzie z fasolką ,idę kontrolnie do gin za 2 tyg sprawdze czy pecherzyki pekają a reszte pozostawiam naturze...he
nawet owu nie bede pilnowac...
a buty hmm dobry pomysł...:-) trzeba pomyslec,w końcu wiosna idzie a zesłoroczne juz wychodzone...eh
 
:* ten miesiac odpuszczam sobie wiec jesli taka wazna jest psychika to moze sie uda ;) co ma byc to bedzie ;)
big jak tam po usg bo wczoraj caly dzien odpoczywalam na wsi i dopiero dzis wsiadlam na forum
 
reklama
Soglam bardzo dobrze:) Życze powodzenia w poszukiwaniach.

Magenta ale trafiliście na sk...li ! Ile czasu oni oszukiwali w ten sposób ludzi skoro maja swój Anty Fun CLub
 
Do góry