reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Cześć dziewczyny :-)

Ja miałam piękny weekend - cały czas spędzaliśmy na spacerkach i dotlenianiu się :-D Byliśmy nawet na otwarciu sezony grillowego ;-)
Trzymam kciuku za wszystkie testujące w tym tygodniu-oby pojawiały się tylko II kreseczki :tak: A wszystkim zafasolkowanym życzę jak najmniej "przykrych" dolegliwości, a jak najwięcej radości i tylko dobrego samopoczucia :-)
 
reklama
BigCH mam umowę o pracę na czas nieokreslony ale u mnie jest patowa sytuacja,zmiejszony ostatnio na 1/4 etatu i na umowie 365zł a do ręki 2500zł,niby jak powiedziałam ze chce zaciązyc to szef obiecła ze cos wymysli zebym dostawała macierzynksi tyle ile na reke ale raczej przez premie a nie zwiekszenie stawki,niby mu powiedziałam ze moze sie zdarzyc ze od razu pojde na l4 i twdy kicha z kasa,do tego nie chce juz tu wracac i wstepnie tez myslałam byle do ciązy ale czuje parcie ze musi byc teraz ciąza bo kazdy kolejny miesiąc to sie mecze w pracy i to jedyne co mnie trzyma w tej pracy...więc nie ma sensu tego ciągnąc...odejscie odkładam juz od pól roku i z kazdym miesiącem trudniej...a tu chodzi tak naparwdę o kasę i nic wiecej...a szkoda się tak meczyc dla kasy, mój mezus zarabia 3 razy wiecej niz ja wiec bez mojej kasy jest luz ale ja mam ambicje,ja chce pracowac za dobra kasę...i nie wiem czy tutaj ma sens to ciągnąc....a im bardziej bede czuc parcie na ciąze tu i teraz to wydaje mi ona mniej prawdopodobna teraz....
 
Ostatnia edycja:
Soglam uuu. Kiepsko sie pracuje gdy na umowie jest inna kwota a do reki inna. Swoja droga ekstra Ci do reki daja! ALe co isc na L4 w ciazy z kasa 300zl to masakra jakas.
No i jak zle sie czujesz tu to nie mysl tylko zmieniaj. Moze znajdziesz normalna umowe o prace, moze za mniejsza kase ale za to uczciwie dostaniesz pozniej w ciazy.
I masz racje ze zycie jest takie ze jak sie chce ciazy to jej nie ma, a jak czlowiek sie skupi na czyms innym to mimowolnie przychodzi bobo. Takze moze taka odskocznia od tematu staranek zdziala pozytywne efekty! Trzymam kciuki &&&&77
 
Ale jesteście "płodne" ,sporo nadrabiania miałam po weekendzie:)
Ja spędziłam sobotę i niedzielę bardzo czynnie...z moim szczesciem;) Oddawaliśmy sie słodkiemu nicnierobieniu po za przyjemnościami. Jutro idę na podsumowanie wszytskich badań więc trzymajcie kciuki.

Dobrze że nasze przyszłe mamusie dobrze sie czują . Oby było nas coraz więcej!!!
Kuurcze przez tą pogodę dostałam jakiegos pozytywnego kopa:D

dagne witam CIe w naszym gronie i trzymam kciuki &&&&
Magenta mam nadzieje ze @ sięnie pojawi :)
Lilli jak tam Twoja Beta????
 
reklama
Do góry