reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Aer ja tez w tym roku 25! Biedna jestes, ale coz sama chcialas! Ciesz sie i powtarzaj ze o tym marzylas, to pomoze...
To dalej mnie nie pociesza.... Wczoraj sobie tak myślałam, czy to normalne by w 7tyg nie mieć jeszcze wymiotów? Bo nudności są jak najbardziej. No i masz babo placek, jestem wiedźmą...
 
reklama
Rasta, z tego co pamiętam to chyba pok łyka, ale chyba częściej zagląda za "staraczki na 2011" :)
Moja kuzynka też łykała to przez te 3 zalecane mies, ale ona nie chciała zajść w ciąże, tylko wyregulować sobie cykle, bo bywa że w ciągu roku ma 2-3 miesiączki... :baffled:
 
ja nie lykalam castagnusa. nom wychodza uroki wymarzonej fasolki mnie chyba najbardziej po za tym ze moge poronic przerazaja wymioty bo nienawidze tego chyba jak kazdy

Oooooo kurcze 2-3 miesiaczki w roku masakra
 
Ostatnia edycja:
dzieki lilli. zaraz zajrze na forum z wspomagaczami. bo jetem ciekawa po jakim czasie im castagnus zaczał działąc. ja wyłukałam jeden listek czyli 15szt. i jestem pod wrazeniem. jestem dzis w 24dc i normalnie zadnego napiecia przed...., brzuch nie boli. piersi bola ale z moim rozmiarem to norma.... i nie wiem czy jest to zasługa castagnusa czy inna.....
 
rastaf,magneta...oj dziewczyny wiem co mówicie,ja jak poszłam do gin 2 lata temu bo wiedziałam ze jestem w ciązy to był 5-6 tyd i pęcherzyka nie było po kolejnych 2 tyg stwierdził gin poronienie zatrzymane a dopiero w 11 tyg po 4 dniach badan i upewniania się w szpitalu ze się gdzie pecherzyk nie zgubił i nie ma ciązy pozamacicznej mnie wyczyscili...teraz jak zajde w ciąze to z jednej strony chce poczekac do 7-8 tyg z wizytą zeby zobaczyc juz serce i porawidłowy płod a z drugiej odrazu isc...eh obawa jest ogromna,my na szczescie nie powiedzielismy z M nikomu i całkiem dobrze to nam zrobiło...ale smutek był
gin powiedział ze selekcja naturalna i chromosomy mogły byc wadliwe i organizm sam odrzucił...wiec pewnie teraz za wczasu wspomagaczy tez nie przepisze...

ale będzie dobrze dziewuchy..co ma byc to będzie...trzymam kciuki za nas ze bedą ciąże prawidłowe i mało strachu...niech będą nawet wymoity...byle fasolka zdrowo się przyjęła...
 
Ael a pocieszę Cię..ja dzisiaj zjadłam trochę pasty jajecznej bo miałam ochotę i teraz jest mi tak niedobrze ze nie wiem co mam zrobic...nawet herbata gorzka z ytryną nie pomaga..a siedze w pracy wiec nie wyskocze po nic łagodzącego...jednoczę się więc w bólu...:sorry2:
 
reklama
ja mam znajoma co 6 ciazy juz poronila ale i z 2 dzieci jej sie udalo co prawd prawie cale 8 miesiecy w szpitalu lerzala ale urodzila coreczke i teraz sie toczy jak to mowi i jest ok a u niej byly problemy ze macica jej ciazy nie chciala utrzymac potem selekcja a na samym koncu jakis glupi ginio jej powiedzial ze to przez to ze ona nie bedzie mogla miec dzieci bo jej macica powinna byc usunieta bo cos tam... ale to byla masakra po tamtej wizycie z nia stracila wiare w co kolwiek i [potem lekarzy sie bala jak nie wiem co ale 3 ciaze przed corka poronila i potem kolejne 3 poronila i teraz sie chlopak ma urodzic... wiec to ja ale musialo rozwalic psychicznie ale koncze ten glupi temat...

a dla naszych ciezaroweczek kiedys moja babcia mi opowiadala ze jak kobieta w ciazy jest to nie powinna zbyt dlugo przygladac sie ludza ktorzy obgryzaja lub sa pedantyczni na punkcie paznokci itp i na chorych poniewaz czasem dzieci to dziedzicza... przyklad moja babcia miala w pracy znajomego ktory non stop czyscil sobie paznokcie i wiecie co u mojego ojca to byla obsesja i jest w sumie do dzis potrafi pare razy dziennie chodzic z pilniczkiem i czysic pilowac sobie paznokcie ale wiecie to tak dla jaj bo ja chyba w to nie wierze
 
Do góry