reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny co tu tak cicho? Jak tam starania? Ktora z was testuje w tym miesiacu ? :>
Ja odpadam z testowaniem bo mnie zlapal jakis wirus i do tego jeszcze zapalenie pecherza wiec nawet nie mysle juz o testowaniu :/
 
reklama
kacha dzieki, mam nadzieje, ze jeszcze w tym roku zafasolkujemy obie:).
Margolcia masz racje, dziecko wie kiedy jest dobry czas zeby sie pojawic w naszym zyciu, ale mi juz zegarek cyka, niech juz bedzie ten czas!!!
Mononoke ja jeszcze w tym miesiacu nie testuje, mam nadzieje ze w nastepnym. Poki co musze sie skontaktowac z lekarzem, bo cos mi sie ostatnio moje cykle nie podobaja jak juz wczesniej pisalam. Moze mi zleci jakies badania hormonalne co moze spowodowac opoznienie w moich staraniach.Zobaczymy... Ale widze po twoim suwaczku, ze jest szansa, ze ty bedziesz majowka. Zaciskam dlonie:))))
 
Cześć Dziewczynki! Dziś 4 dzień, kiedy spóźnia mi się okres. Ciągle żyję nadzieją,że może się udało:-D Dziś zakupiłam test, ale zrobię go jutro rano i dam znać jaki wynik. Póki co nie mam żadnych dziwnych objawów, nie czuję się też, żebym miała dostać miesiączkę. Ach, ta nadzieja!!!
 
witam w poniedziałkowy smutny dzień(oczywiście z powodu pogody)
Nadzieja zegar tyka, a ja jeszcze co rusz dowiaduję się o ciążach znajomych... Ile masz lat że zegarek zaczął się dawać w znaki??Jak masz podejrzenia że coś z cyklem jest nie tak to pewnie że wybierz się do lekarza. Może to pomoże....jakiś cudowny specyfik przepisze... :D
Monia czyli może fasolka zagościła u Ciebie??!!! Koniecznie daj znać jaki wynik. Ja już trzymam kciuki mocno,mocno, nie wiem jak będę pracować, ale kciuki zaciśnięte do wyniku Twojego.
Mononoke co za paskudna infekcja dopadła Cię!!! Precz choróbsko jedne. Dużo zdrówka!!!!

A moja kicia jest chora, od 3 dni dostaje zastrzyki(3 przy każdej wizycie u weterynarza). Biedna wymiotuje i ma biegunkę... :(( Przymilacz kochany domaga się mnóstwa uwagi. Właśnie siedzi mi na kolanach i patrzy czy poprawnie piszę :D

Miesiąc się kończy- kto zdąży jeszcze w sierpniu zawitać z dobrymi wiadomościami ?? :D


monia i mononoke
wy miałyście śluby w tym samym dniu??? :)
 
monia , no tak faktycznie tydzień różnicy, ale jakoś nie umiałam przełożyć tego tygodnia na dni i odwrotnie. Ja też nie chcę się rozczarować, dlatego jak mi się będzie długo spóźniał to dopiero zrobię test. Ja mierzę temperaturę to mniej więcej widzę co się dzieje i kiedy ewentualnie testować. Wiem że mam przesuniętą owulację, wiec póki co nie testuję. Ale też dam znać jak już się odważę. Trzymam kciuki za jutro i żebyś dała radę zrobić test.Prędzej czy później i tak się dowiesz jaki wynik staranek.:-):-):-):tak::tak::tak::-)
 
Witam wszystkie staraczki!!Ja tak jak Wy zaczynam starania o pierwszą dzidzie.Dopiero tydzien temu odstawilam Evre,wiec mam swiadomosc ze nie zajde jutro,za tydzien czy miesiąc.Ale mam wielką nadzieje ze nie bedziemy musieli czekac na fasolke zbyt długo:))
Wszystkim zycze powodzenia w staraniach!!!
Damy rade dziewczyny!! :)))
 
Witajcie!Margolcia co dolega Twojej kotce?wspołczuje Ci.wiem co przezywasz, jak moj kot kiedys chorowal to cala rodzina to przezywala.naszczecie wyszedl z tego calo.badz dobrej mysli.
U mnie dzis 22 dzien cyklu, dzis mnie nic nie boli, ale wczoraj i przedwczoraj pobolewalo mnie podbrzusze jak na okres.pewnie niebawem go dostane.po tych bezowocnych 8 miesiacach troche sie zdolowalam.jakos mniej sie staralismy i nawet nie ludze sie ze szybko zajde w ciaze.nie chce sie juz wsluchiwac w swoj organizm bo czesto mi sie wydaje ze moze juz sie udalo a tu nic z tego.testow tez juz predko nie bede robic.
Monia trzymam za Ciebie kciuki!daj znac co Ci wyszło.
 
Witam was dziewuszki!
Zrobiłam dziś rano ten nieszczęsny test i wynik jest negatywny :-( A okresu nadal nie mam ano objawów z nim związanych. Mam tylko wrażenie (albo znowu sobie coś uroiłam), że często mi się odbija. Ale znowu ten test piąty dzień po spodziewanym okresie powinien już coś pokazywać, a ty nic :-(

kacha, na pewno się uda, grunt abyśmy się nie poddawały. Ja też wiem, co to znaczy wmawiać sobie objawy ciąży. A najgorsze jest widzieć jedną paskudną krechę na teście :-(
 
reklama
margolcia mi 4 miechy do trzydziechy brakuje. Zawsze wydawało mi się, ze mam czas ale ostatnio moja kuzynka która jest w moim wieku I stara się już od roku uświadomił mnie, ze u niektórych kobiet po 30 drastycznie spada plodnosc, a wiec wole dmuchać na zimne. Poza tym nie chce wyglądać jak babcia prowadzajac wozek dziecięcy. Sama byłam wychowywana przez moja babcie i wiem ze gap 2 pokoleń to troszke za dużo.
dziewczyny na pewno nam wszystkim się uda zajść trzeba mieć tylko troszkę cierpliwości i nadzieje:)
 
Do góry