reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no i nie zostane majową mama... wczoraj na wieczor zrobilam test wyszedl dziwny ale raczej negatwy dzis w sumie nie musialalm juz robic testu bo pojawily sie brazowe plamienia ale dla pewnosci zrobilam test i wyszedl negatywny...nawet temperaturka spadla do 37,1 wiec raczej to juz pewnie ze teraz dziecka nie bedzie

te brazowe plamienia mysle ze sa poczatkiem nowej @

ten cykl mialam jakis dziwny myslalam ze sie uda a tu lipa wiec juz jakos odstawiam starania zmeczylam sie tym cyklem i zawiodlam troche na sobie


MAJOWYM MAMĄ GRATULUJE
A STARACZKOM ZYCZE POWODZENIA
 
reklama
chori nie martw się. Uda się za następnym cyklem. Polecam się wyluzować i iść "na spontan"! Bozia da wam dzidzie kiedy się tego nie będziecie spodziewać.
 
Chori a jak długo się staracie?? Wszystko jaszcze przed nami dziewczyny. Tak jak pisze królowa- wyluzowac troszeczkę
Ja w tym miesiacu w ogóle nie miałam owulacji. To już 20 dc a temperatura w miejscu. Czułam co prawda ból brzucha i sutkow, ale to było 3 dni temu. Nie wiem co myśleć.
 
Witam Was kobietki. ja po ostatnim miesiacu niepowodzenia tez sie zawiodlam. I w tym cyklu odpuscilam: malo sie kochalismy, owulki wyjatkowo nie czulam,nie wmawiam sobie ze jestem w ciazy, nie wslu****e sie juz w swoj organizm.mam dzis 27 dzien cyklu, nic mnie nie boli ale mam przeczucie ze w nastepnym tyg. dostane okres.
 
Witam wszystkie, które starają się po raz pierwszy :))
No ja swoje starania rozpoczynam, za dwa dni (prawdopodobnie) powinnam mieć owulację, jednak czuję, że będzie to wcześniej.
Jak sądzicie, uda się za pierwszym razem? Czy trzeba będzie nadal czekać? ;(
 
Createdbylove nie odpowiemy Ci na to:-( nie ma reguły... Ja nastawiałam się na kilku miesięczne staranka przez swoją tarczycę a udało się za pierwszym razem:happy:
Ważne aby podejść na spokojnie i nie nakręcać się. Ja się starałam i udało się.
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wszystko będzie dobrze:happy::happy::happy:
 
Witajcie,
można dołączyć??
Ja również się staram po raz pierwszy... Okres spóźnia mi się drugi dzień, ale zrobiłam dziś test [jakieś 3 godz temu] i niestety wyszedł negatywny.... Ja jednak mam jeszcze cichą nadzieję, że może jednak... :) Pozdrawiam Was i postaram się od dziś regularnie tu zaglądać...
 
Ostatnia edycja:
To ja też będę miała nadzieję ;)
Jak się nie uda, to zawsze jest przyszły miesiąc.. :) jestem pozytywnie nastawiona jak narazie..

witam :)
Wydaje mi się, że powinnaś jeszcze poczekać, co do testów, one wychodzą różnie i nie zawsze pokazują prawdę. Trzymam kciuki :)
 
Ja zrobiłam dwa testy i były negatywne... Wkoncu zrobilam betke i nastepny test, które juz były pozytywne:happy: Dlatego nadzieja musi być:happy:
 
reklama
Misia w ktorym dniu cyklu test Ci wyszedł?jakie mialas poczatkowe objawy?
mialas moze sluz z bialymi grudkami?
 
Do góry