reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mononoke Ty zrobiłaś sobie sama badania na własny koszt.a jak by Ci zlecił je Twój lekarz to robiłabyś je za darmo czy dalej byś płaciła.nigdy nie chodziłam prywatnie wiec nie wiem jak to jest.jak zaciąze to mysle ze bede chodzic prywatnie- mam nawet namiary na dobra lekarke.na razie chce jak najwiecej wyciagnac bezpłatnie.

Clodi zazdroszcze Ci takiego lekarza.

Widze, dziewczynki ze za 2 tygodnie bedziemy sie zastanawiac czy cos z naszych staranek wyszlo.ja mam dzis 17 dzien cyklu.u mnie w tym miesiacu jakos dziwnie bo przez 8 miesiecy czulam owulacje, zawsze boli mnie lewy jajnik ok.12,13 dnia cyklu a tym razem nic nie czuje.wiec albo cykl mi sie wydluzy albo jakis bezowulacyjny.teraz to juz nic nie wiem.pewnie znow bedzie pudło.a jak u Was?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja dzisiaj mam 24 dzień cyklu, ale jak byłam wczoraj na monitoringu to niestety dowiedziałam się że jajeczko nie pękło i zrobił się krwiak, wiec kolejny miesiąc stracony :( . Musze czekać do następnej owulacji
 
Clodi następnym razem się uda! Zobaczysz!

Co do badań to do ginka chodzę prywatnie i za badania i tak był płaciła. Dlatego pytam, bo może warto iść i zrobić przed wizytą.
 
Mononoke Ty zrobiłaś sobie sama badania na własny koszt.a jak by Ci zlecił je Twój lekarz to robiłabyś je za darmo czy dalej byś płaciła.nigdy nie chodziłam prywatnie wiec nie wiem jak to jest.jak zaciąze to mysle ze bede chodzic prywatnie- mam nawet namiary na dobra lekarke.na razie chce jak najwiecej wyciagnac bezpłatnie.

Chodzac do ginka prywatnie za badania na ktore Cie skieruje musisz sobie zaplacic.
 
Właśnie odebrałam swoje wyniki: TSH mam 1,360 mlU/l więc w normie a toksoplazmoza IgG <0,1 IU/ml a IgM 0,17 COI.czy ktoraś z Was potrafi zinterpretować te wyniki?mi sie wydaje ale nie jestem pewna, że na toksoplazmoze nie chorowalam i obecnie nie choruje, stad przeciwciał brak. kupilam sobie dzis witamine E - jest na plodnosc, zobaczymy czy pomoze a moj meżuś kupil witaminki vigor.
 
Witajcie!

Mogę do Was dołączyć? jestem po poronieniu niestety nie udało się naszej fasolince zostać z nami ale teraz jesteśmy dobrej myśli:-) staramy się z przerwami ale teraz zaczeliśmy juz tak poważniej hehe. Cykle mam 32 dniowe dzisiaj jest mój 16 dc, wczoraj były przytulanki, owulka powinna wystąpić na dniach bo testy owu wychodzą baaardzo ładnie:-)
Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki i mam nadzieje, że mnie przyjmiecie:-)

Pozdrawiam
 
Witamy Cię Patrycja :-) bardzo miło, że do nas dołączasz :-)
Przykro mi z powodu Waszego Aniołka...:-(, ale najważniejsze, że się nie poddajecie i dalej walczycie o swojego Skabeczka:) Na pewno Wam się uda!!:-)
A jak się przygotowujecie? jakieś badanka? witaminki? i jak długo te staranka już trwają?:)
 
Dziękuję za miłe przyjęcie:-)
Byłam u lekarza miałam robione dokładne USG, robiłam badania hormonalne i wszystko jest w porządku, dostałam Duphaston od 14 dc przez 10 dni. Teraz jest niby pierwszy cykl starań takich porządniejszych więc zobaczymy co będzie:-) biorę witaminy w sumie dla kobiet w ciąży i przygotowujących się do ciąży bo w nich jest największa ilość żelaza a ja mam z nim akurat problemy, poza tym borę kwas foliowy i staram się lepiej odżywiać:-)
A Wy długo się staracie? napisz coś więcej bo niestety nie przeczyatłam wszystkiego co pisałyście i przepraszam, że musisz się powtarzać ale chcę wiedzieć, że nei ejstem jedyna:-)
 
My nie staramy się jeszcze w ogóle:p planujemy się wziąć porządnie do roboty od listopada:) już nie mogę się doczekać :D a póki co biorę kwas foliowy i zamierzam się wybrać do ginekologa w końcu ( zawsze miałam z tym problem :) i porobić jakieś badania i ogólnie z nią porozmawiać. Tylko jak na razie jakoś nie mogę się do niej dodzwonić... ;/
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Patrycja przykro mi z powodu Aniołka
[*]

Ja się w końcu umówiłam do ginka ale dopiero na 28 września. Tak wypada, że ginka termin ma wolny jak my na urlopie, potem jak mam @ więc dopiero 28smy pasował. Do tego czasu chce zrobić morfologię, żelazo (bo z nim miałam wiecznie problemy). Co jeszcze warto zrobić z podstawowych badań, żeby na wstępie nie iść z pustymi rękami? Bo pewnie bardziej specjalistyczne zleci mi ginka.
 
Do góry