reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczynki moje kochane, dziś czuję się do dooopy ... rano o 6.30 złapał mnie taki ból brzucha że pobiegłam do łazienki i wymiotowałam :-( buu... potem nie mogłam usnąć ... ale udało się ...
po godz 12 - wiem że nie z porannego jak się powinno, ale zrobiłam test ledwo co żyję i widzę na oczy... zadzwoniłam do kliniki aby poinformować o moich dolegliwościach, uspokoiła mnie pielęgniarka że wszystko możliwe i że mogę mieć plamienia po luteinie, jutro mam zrobić bete i dzwonić umawiać się na wizytę ...
a dziś kochane 9 dzień po transferze i tadam :
Jestem w ciąży :-D:-D !!!!!!!!!!!!! jeszcze beta potwierdzi i skacze z radości :)))
Dziękuję za wszystkie kciuki i słowa otuchy, pomocy Kochane jesteście :*
8 dpt : 8 dpt.jpg

9 dpt : 9 dpt.jpg
 

Załączniki

  • 8 dpt.jpg
    8 dpt.jpg
    6,4 KB · Wyświetleń: 68
  • 9 dpt.jpg
    9 dpt.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Dziewczynki moje kochane, dziś czuję się do dooopy ... rano o 6.30 złapał mnie taki ból brzucha że pobiegłam do łazienki i wymiotowałam :-( buu... potem nie mogłam usnąć ... ale udało się ...
po godz 12 - wiem że nie z porannego jak się powinno, ale zrobiłam test ledwo co żyję i widzę na oczy... zadzwoniłam do kliniki aby poinformować o moich dolegliwościach, uspokoiła mnie pielęgniarka że wszystko możliwe i że mogę mieć plamienia po luteinie, jutro mam zrobić bete i dzwonić umawiać się na wizytę ...
a dziś kochane 9 dzień po transferze i tadam :
Jestem w ciąży :-D:-D !!!!!!!!!!!!! jeszcze beta potwierdzi i skacze z radości :)))
Dziękuję za wszystkie kciuki i słowa otuchy, pomocy Kochane jesteście :*
8 dpt : Zobacz załącznik 621055

9 dpt : Zobacz załącznik 621056

Będę pierwsza będę pierwsza jupiii !

Pysiaczku jeszcze raz bardzo bardzo Ci gratuluję :) bo na to zasługiwałaś :))) teraz mi będziesz opowiadać jakie to uczucie :)
 
Dziś beta zrobiona, wynik jutro o 13 :) a mój mąż z pracy piszę mi na gg abym powtórzyła 3 raz test :-p jak wyjdzie taki jak wczoraj i przedwczoraj to już mi nie będzie truł ;-) hehe on chyba nie może uwierzyć tak jak ja :p dziś rano się obudziłam i wczorajszy dzień zaliczyłam do pięknego snu :p

a co najlepsze to chciałam w maju odpocząć od transferu i leków... bo nie mogę juz psychicznie i fizycznie wytrzymać ... a i chciałam (wtyd się przyznać - Karola mnie zabije) zacząć przez 3 cykle pić ziółka ojca S. :p widocznie jak jutro wrócę z pozytywną betą to nie będę musiała robić / pić :p
 
pyscek nie martw się, bić nie będę!!! no fajnie, że zioła się nie przydały!!! grunt, że je miałaś, odleżały swoje, nabrały mocy i udało się nawet bez ich picia!!!! :-D:-D:-D:-D


wreszcie udało mi się przyłapać jak Mała wariuje w brzuchu bo zazwyczaj było to o 4 nad ranem a w dzień ale jak wzięłam telefon do ręki to wszytsko cichło :baffled:
zazwyczaj zaczyna tak robić o 1 i o 4 w nocy, wtedy to nie ma mowy o spaniu :-)

ps. sorry za jakość ale taka jakość jaki telefon :sorry2:

[video=youtube;vn5Dhcr9XwI]https://www.youtube.com/watch?v=vn5Dhcr9XwI&feature=youtu.be[/video]



ps. pyscek zanim się obejrzysz to samo będzie u Ciebie!!!! :-D
 
reklama
Do góry