reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

pyscek- zaciskam mocno kciuki by to była pierwsza i ostatnia IUI

patuska- kciuki za HSG, daj koniecznie znać po badaniu, mnie niestety nie było dane zrobić HSG, może w ferie zimowe zrobie a jak nie to dopiero za rok

vin- Ty jeszcze w dwupaku? pewnie na dniach już bedziesz miała maleństwo, no wlaśnie, dziewczyny dobrze radzą, wysprzataj chatę to może wreszcie coś się ruszy! daj znać koniecznie jak już się wypakujesz, czekamy za zdjecia malenstwa!!!!


ps. buźki mi nie działają...
 
reklama
Pyscek kiedy masz termin @ i kiedy testujesz? &&&&&&&&&&

Patka kciuki zaciśnięte!

Magda uważajcie na siebie i dużo odpoczywaj!

U mnie 25dc i czekamy do terminu @ ale raczej się nie udało.. Co prawda kochaliśmy się na początku cyklu ale potem byłam u gina i powiedział żebym poczekała 1-2 msce od ostawienia no i zaczęliśmy kochać się z zabezpieczeniem.. ale jak owulka wystąpiła od razu po odstawieniu to szansa jest :-D
Od następnego cyklu zaczynam obserwować ciało :-)
 
hejka! Termin zabiegu przesuneli mi na czwartek wiecx w czwartek trzymajcie kciuki. Troszke si eboje bo jak beda drozne o nastepny krok ti IuI
 
reklama
Do góry