reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej dziewczyny - też staram się po raz pierwszy i jestem trochę zielona w tych sprawach o których piszecie.
Jakie ziółka, o których pisałyście pijecie na owulację?
Ja biorę tylko folik i myślałam, że to wystarczy...
Polecicie coś co na Was dobrze działa?
 
hej, mnie też nie było, byłam na kilka dni u kumpeli we Wrocławiu by nie siedzieć w domu i nie mysleć intensywnie o testowaniu...

padam na ryjek... we Wrocławiu bylo super ale stwierdzam, że nie dla mnie "studenckie" życie, hehe no chyba, że przyzwyczaiłabym się imprezowania w 5 klubach w ciągu nocy i do powrotów do domu o 5.30 nad ranem i tak kilka dni z rzędu

przedwczoraj spałam ok 3 godzin, wczoraj też... m a s a k r a !!!

musiałam odespać to szalone imprezowanie i spałam dziś ponad 13 godzin i chętnie bym wróciła do łóżka :sorry2:

a zatestować nawet nie zdążyłam bo @ przyszła jak w zegarku, w 14dpo. :baffled:

pyscek i jak po wizycie w klinice???? pisz bo jestem ciekawa co u Ciebie i bardzo Ci kibicuje!!!!!


kasia ja piję zioła ojca Sroki na pracę jajników bo mam problem z owulacją.
 
Witam :)
Jestem dziennikarką i zbieram materiały do programu. Poszukuje par, które starają się o dziecko.
Proszę o pomoc, ponieważ takie pary będą mogły przejść bezpłatne badania, które rozwieją wszelkie wątpliwości :)
k.kopecka@tvn.pl
698 354 352
 
pyscek i jak po wizycie w klinice???? pisz bo jestem ciekawa co u Ciebie i bardzo Ci kibicuje!!!!!
Kochana u mnie pęcherzyki niedobre wolno rosną :( a ja mam zastrzyk za zastrzykiem, i wizyty co kilka dni :( jutro jadę na wizytę i mam nadzieję że będą już duże i dorosłe i będę mieć wkońcu ustaloną wizytę na iui :-D
przykro mi że @ do Ciebie przylazła :( buu ... a myślałam że Wam się teraz uda :( ale trzymam kciuki dalej za Was :) Powodzenia w nowym cyklu .
 
reklama
Do góry