reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
mam nadzieję, czuję to jakoś w sobie że uda się za pierwszym razem i będzie dzidzia :-D nawet mogą być dwa szczęścia :-p byle by się udało :tak: hihi ... nie ukrywam że lekko się stresuję jutrzejszym dniem :-( ale jestem dobrej myśli .... najgorsze będzie później to czekanie na testowanie lub na @ .... boże ... chyba wezmę więcej zmian w pracy, aby nie myśleć, ale z drugiej strony nie mogę się przemęczać jakby się udało muszę dbać o siebie i o dzidzie :-) no i co robić ...
spokojnej nocki życzę :*
 
Kochana, mam nadzieję, że się uda :) A jak będą dwa szczęścia, to na początku będzie trudno, ale potem same się sobą zajmą i będziesz miała więcej czasu dla siebie? Jakiej wielkości był na monitoringu pęcherzyk? To Twoje IUI, a ja czuję się, jakbym sama miała podchodzić :) Grunt, że idziecie do przodu, działacie. Będziesz wspaniałą mamą :* A my jakoś umilimy Ci czas do testowania :)
 
z tego co dziś sprawdzał po wszystkim na usg to pęcherzyk miałam 16 mm a endometrium 8 mm :) także teraz odpoczywam :) i niczym się nie streuje dla dobra maluszka :)
a Ty jak się czujesz ??
 
No to piękne parametry :) Nie stresuj się, broń Boże!

U nas dobrze, w piątek miałam nieprzyjemną przygodę - plamienie ze skrzepami. Wylądowałam na IP, ale wszystko jest ok. Zrobili mi wszystkie badania i puścili do domu. Na 17 mam wizytę, więc mój lekarz mnie jeszcze dokładnie przebada.
 
Pyscek
Trzymam mocno kciuki :)

Magda
Uważaj na siebie teraz, czas trochę poleżeć i nic nie robić ;) Daj znać po kontroli co Ci lekarz powiedział.

U mnie stan wyczekiwania. Oficjalny termin za dwa dni... a ja ciagle w dwupaku. Nie wiem, czy Wam pisałam czy nie, ale dwa tygodnie temu byłam znów na patalogii kilka dni, zdjeli mi pessar, potrzymali parę dni na obserwacji i wypuścili. W zeszły poniedziałek miałam kontrolne ktg i rozwarcie 0,5cm, a we wtorek na wizycie u gin już 2 cm... więc myślałam, że w zeszłym tygodniu urodzę... a tu ciągle nic ;)
 
Moje plamienie z piątku, to pęknięte naczynko w szyjce, lekarz powiedział, że dobrze, że jestem na zwolnieniu, bo praca mogłaby doprowadzić do przedwczesnego porodu. Dostałam dodatkowe dawki żelaza i magnezu i mam się mocno oszczędzać. Zosia waży już prawie 700g! Nogi ma dłuuuugie, chyba po tacie :) Jest zdrowa i ma się dobrze, leżała główką w dół w str mojego kręgosłupa i nie dała zrobić sobie zdjęcia.

Vin po schodach pochodź albo okna umyj :p A tak na serio, to mam nadzieję, że już niedługo bobas będzie po drugiej stronie brzuszka :*
 
reklama
Do góry