reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
kwiatuszek jesteście zakwalifikowani? super! gratulacje!!!

patuśka jak wrażenia po HSG? co to za diagnoza??? :szok: co to oznacza?

pyscek co tam bejbe? jak samopoczucie?
 
hej hej! Jajowody drozne. Zabieg malo bolesny porownywalny do bolu @ Bolalo przy zaklasaniu kulociagu.

W kazdym raci eu mnie jest ok nawe jajniki zaczely same pracowac bo w zeszlym cyklu po odstawieniu CLO owulka byla. Ł musi powtorzyc jeszcze raz wyniki bo jego byly kiepskie (ilosc) bo ponizej normy ale ruch i morfologia byla ok. No zobaczymy ajak na nadal bedzie bezowocnie to do konca roku podchodzimy do IuI
 
no takiego porąbanego cyklu to ja już dawno nie miałam!!!!

tempka spadła ale to nie najgorsze wieści, wstałam rano, szykuję się do pracy a tu nagle silne ukłucie w macicy, jedno a po chwili drugie :szok:

a potem w kibelku kolejny szok- różowy śluz na papierze toaletowym :no:

no pięknie, tylko tego mi teraz potrzeba by znów wróciły plamienia śródcykliczne :wściekła/y:

aktualnie plamienie zmieniło barwę na kolor kawa z mlekiem :confused:

tragedia, normalnie tragedia z tym moim cyklem. :-:)-:)-:)-(
 
pyscek co tam bejbe? jak samopoczucie?
oj kiepskie :( coś czuję,że się nie udało :( do tego połowę twarzy mam zsypaną krostkami :angry: a zawsze mnie wywala przed @ - chociaż zawsze miałam mniej tych krostek :( do tego kuje jajnik :/

Pyscku już jutro testowanie :)
a no jutro ten dzień, może zatestuję ... oj nie wiem, dziś w aptece kobiety mnie osłabiły wchodzę i mówię że chce test ciążowy o czułości 10 - a one o co chodzi ... :baffled: wrrr .... ale kupiłam dwa jakieś :-p zobaczymy co wyjdzie, ale pewnie to samo co zawsze ....
 
reklama
Do góry