reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ostatni-sratni! Nie byl taki pikny!

Hmm... Pewnie skorzystam z oferty pomocy Madzik, jesli nie znajde sklepu chcacego wyslac zagranice. Tylko patrze na instrukcje Microlife MT16c2, co to niby do NPR, ale tez tylko pacha/dupsko/buzia. Wobec tego moze to jednak ja mam jakis bajzel.

Wkladasz go jakos szcesgolnie gleboko? Bo moze ja cos zle robie? Wkaldam tak, zeby ten caly waski czujnik byl wewnatrz. Sciskac? Nie sciskac? :D Nie sciskam, no bo wydaje mi sie, ze to by zaburzylo pomiar.

Karola, to tym bardziej - jesli mialas czeste zmiany, to niedobrze, bo cala gospodarka hormonalna sie rozpieprza. Te wszystkie nazwy, ktore podalas, to pigulki mikro - ja po mikro mialam plamienie/mini-okres przez miesiac, o totalnym popieprzeniu nie wspomne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć :)

ale się rozpisałyście ... zaraz może nadrobię, kochane powiedzcie mi jak to jest z testami owu ... bo pamiętacie jak robiłam go w 13dc jak mi przyszły i były II kreseczki a w następnych dniach nie miałam możliwości zrobić o tej samej porze .. dziś śluz mi 7się leje jak głupi i zrobiłam test a tam znów II krechy tylko ta druga bielsza .. czy możliwe ze dziś jak mam 17 dc to też moge miec jeszcze owu ??? bo od wczoraj zaczęłam brać 2x luteinę tak jak mi kazał lekarz .. nie wiem o co kaman ... :dry:
 
Sat ja zaciskam haha. Bo wydaje mi się, że właśnie te tkanki tak dobrze nie przylegają :) Mogę Ci na Allegro zamówić, no problemo, co masz kombinować.
 
Dzień dobry :)

Wstałam, oczka przetarłam i czas zacząć nowy dzień :)
Żartuję oczywiście, bo na nogach jestem już od dziewiątej :blink:

Powiem Wam, że czytając nasze wpisy widać jak bardzo nasze humory są zmienne, od euforii po zwątpienie itd. Stałość humoru zdecydowanie nie jest w nas zapisania ;P

Życzę wszystkie odnalezienia pozytywnego myślenia, a jako napęd do tego opowiem Wam co mnie teraz energetyzuje :)
Byliśmy w weekedn zaproszeni na imprezę całodniową. Jedzenie, spacer po lesie, jedzenie, magic man, jedzenie, tańczenie itd :) Ogólnie impreza była na ok 50-60 osób i zorganizowana przed jedną parę :)
Komuś mogło by się wydawać to dziwne, czemu ktoś coś takiego robi.
Otóż Ona mniej więcej rok temu wygrała walkę z rakiem, a teraz jest w ciąży w piątym miesiącu (to jej trzecie dziecko).
Oboje są tak szczęśliwi tym jak się ułożyło życie i że mimo miliona zwątpień i kryzysów wyszli na prostą.
I to 'przyjęcie' było właśnie po to by celebrować radość życia i cieszyć się z ludźmi, którzy nas otaczają, że jesteśmy i że zawsze jest nadzieja, że jutro przyniesie coś dobrego.

Mi osobiście ten weekend dał ogromny kop energii i nadziei :) I Wam również życzę tego byśmy każdego dnia nie świrowały, że to jeszcze nie dziś, ale z nadzieją patrzyły, że może niedługo... :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda - wobec tego moze bede zaciskac. No niby moglabys, ale ja nie mam jak Ci oddac kasy do stycznia, kiedy bede w PL, takze nie jest to idealne rozwiazanie :/
Tak czytam, ze ponoc elektroniczne termometry owulacyjne nie nadaja sie do pomiaru dowcipnego - no, ale tyle dziewczyn mierzy, ma normalne wyniki, wiec wg mnie to raczej bzdura.

Vin, wspaniala celebracja zycia, naprawde... Szkoda tylko, ze ludzie musza czasem przejsc tak wiele, zeby zaczac doceniac to, co maja.
 
Do góry